Son dakika haberi! Tartıştığı şahsı bıçakladı, bekçiler havaya ateş açarak etkisiz hale getirdi

Son dakika haberi: Tartıştığı şahsı bıçakladı, bekçiler havaya ateş açarak etkisiz hale getirdi Aydın’ın Kuşadası ilçesinde misyonlu Çarşı ve …

02.10.2022
Son dakika haberi! Tartıştığı şahsı bıçakladı, bekçiler havaya ateş açarak etkisiz hale getirdi

Son dakika haberi: Tartıştığı şahsı bıçakladı, bekçiler havaya ateş açarak etkisiz hale getirdi Aydın’ın Kuşadası ilçesinde misyonlu Çarşı ve Mahalle Bekçileri iki vatandaşın bıçaklı hengamesine müdahele etti.

Tartıştığı şahsı bıçakladı, bekçiler havaya ateş açarak etkisiz hale getirdi

AYDIN – Aydın’ın Kuşadası ilçesinde vazifeli Çarşı ve Mahalle Bekçileri iki vatandaşın bıçaklı hengamesine müdahele etti. Bıçaklı saldırganı durdurmak için havaya ateş eden Bekçiler, faciayı önleyerek şüpheliyi etkisiz hale getirdi. Yaralanan genç, ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken bıçaklı saldırgan ise Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından gözaltına alındı.

Olay, Atatürk Bulvarı üzerinde s kent aydın haberleri t 02.30 sıralarında meydana geldi. Olay Yerinden Aktarılan Bilgilere nazaran, kıyıda tek başına yürüyen M.S., sebebi şimdi belirli olmayan nedenden ötürü Ş.H., ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa müddette bıçaklı taarruza dönüştü. Argümana nazaran cebinden bıçak çıkartan M.S., tartıştığı gence tekraren bıçak salladı. Çeşitli yerlerinden yara alan genç, yolun karşı tarafına kaçarak yardım istedi. Kuşadası Merkez Polis Amirliği’ne bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçileri devriye attığı sırada bir kişinin bağırarak yardım istediğini duydu. Kısa mühlet içerisinde olay yerine gelen Bekçiler bıçaklı saldırgana bıçağını bırakması için tekraren ikaz etti. Bıçağını bırakmayan ve gence yanlışsız koştuğunu gören Bekçiler, silahlarını çıkartarak bir el havaya ikaz atışı yaptı. Silah sesini işiten saldırgan bıçağını bırakarak Bekçilere teslim oldu. Bıçakla çeşitli yerlerinden yaralanan Ş.H., olay yerine gelen ambulansla Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Bıçaklı saldırgan ise gece kartalları tarafından gözaltına alınarak karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: aydın haberleri / kuşadası haberleri – 3. Sayfa

Bekçiler,Bıçaklı,Saldırgan ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.