Son dakika! Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Aydın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi’nde konuştu: (3)

AYDIN (kent aydın haberleri) – Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, “Çanlar, Bay Kemal ve yoldaşları için çalmaya çoktan …

16.01.2022
Son dakika! Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Aydın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi’nde konuştu: (3)

AYDIN (kent aydın haberleri) – Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, “Çanlar, Bay Kemal ve yoldaşları için çalmaya çoktan başlamıştır. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar 2023’te kendilerini sandıkta bekleyen akıbetten kurtulamayacaklar.” dedi.Erdoğa…

AYDIN (kent aydın haberleri) – Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, “Çanlar, Bay Kemal ve yoldaşları için çalmaya çoktan başlamıştır. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar 2023’te kendilerini sandıkta bekleyen akıbetten kurtulamayacaklar.” dedi.

Erdoğan, Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’nde düzenlenen partisinin Aydın Genişletilmiş Vilayet İstişare Meclisi Toplantısı’nda konuştu.

Muhalefetin millet ve ülkeye hizmet üzere bir sıkıntısının olmadığını söyleyen Erdoğan, muhalefetin Türkiye’nin problemlerine tahlil bulmak üzere bir niyeti olmadığını lisana getirdi. Muhalefetin yalnızca günü kurtarmanın, kaset kumpasıyla altlarına serilen sıcak koltuklarını muhafazanın peşinde olduğunu tabir eden Erdoğan, şöyle konuştu:

“Bunlar tüm birincielerini, prensiplerini çiğneme değerine siyasi ömürlerini birkaç sene daha uzatmanın derdindeler. Bunlar, çıkarları uğruna bölücü örgütün siyasi uzantılarına avukatlık yapacak, koltuk değnekliği yapacak kadar denetimi kaybettiler. Ne yaparlarsa yapsınlar çanlar Bay Kemal ve yandaşları için çalmaya çoktan başlamıştır. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar 2023’te kendilerini sandıkta bekleyen akıbetten kurtulamayacaklar. 27 Mayıs’a palavrayla, iftirayla, kışkırtmayla taban hazırlayanlar üzere Bay Kemal ve yandaşları da hem siyasetten hem milletin hafızasından silinip gidecekler.”

“Kendi gündemimize odaklanmalıyız”

Kendilerine düşenin safları sıklaştırmak olduğunu belirten Erdoğan, “Bunun için hepimizin çok çalışması, gayret etmesi, kapı kapı dolaşarak Aydınlı kardeşlerimizin her birine bildirilerimizi ulaştırması gerekir. Şunu söyleyeceksiniz, Genel Lideriniz elektriği fiyatsız vermekten bahsetti. Almaya başladınız mı? Fiyatsız elektrik geliyor mu? Hesabını sormayacak mısınız? Kapsını çalmadığımız, gönlüne girmediğimiz her insanımızın vebalinin üzerimizde olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız.” dedi.

Muhalefetin, medyanın ve başka çevrelerin dar ve kısır gündemlerinin içine hapsolma tuzağına düşülmemesi gerektiğini tabir eden Erdoğan, “Vaktimizi ve gücümüzü kendi çalışmalarımızı daha ileriye taşımak için kullanmalı, kendi gündemimize odaklanmalıyız. Muhalefetin çapsızlığı ve beceriksizliği ortadayken bizim yapmamız gereken en değerli konu kentimize ve ülkemize kazandırdığımız hizmetleri vatandaşlarımıza hakkıyla anlatmaktır.” tabirlerini kullandı.

Erdoğan, iftira ve palavranın süratli yayıldığını fakat ne kadar büyük olursa olsun hiçbir palavranın hakikatler kadar tesirli ve ikna edici olmadığını vurgulayarak “Azmin, çabanın ve yüreğin önünde hiçbir mahzur duramaz. Hakikaten çalıştıkça, emek verdikçe, geçersiz gündemler yerine kendi sıkıntılarımızı odaklandıkça bunun olumlu sonuçlarını de alıyoruz.” diye konuştu.

AK Gençliğin son bir yılda 18-30 yaş ortasında olan 180 bin üye kazandığını bildiren Erdoğan, “Sadece son 4 ayda 100 bin gencimiz AK Parti ailesine katıldı. Siyasi partiler içinde açık orta farkla gençlerin ilgi odağı olan parti AK Parti’dir. Bayanı erkeği, genci yaşlısıyla halrehberaydin.comzırda 11,5 milyona ulaşan toplam üye sayımızı artırmak için tempomuzu biraz daha artıracağız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Aydın Genişletilmiş Vilayet Müracaat Meclisi Toplantısı öncesinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi ek binasının açılış kurdelesini kesti.

(Bitti)

kent aydın haberleri / Fırat Taşdemir – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.