Sevgililer Günü için pırlanta alacaklara kritik uyarı

Sevgililer Günü’ne skent aydın haberleritler kalmasıyla birlikte kuyumcularda, çiçekçilerde, çikolatacılarda ve ikramlık eşya satan işletmelerde …

13.02.2022
Sevgililer Günü için pırlanta alacaklara kritik uyarı

Sevgililer Günü’ne skent aydın haberleritler kalmasıyla birlikte kuyumcularda, çiçekçilerde, çikolatacılarda ve ikramlık eşya satan işletmelerde yoğunluk başladı. Vatandaşların sevdikleri insanlara en hoş hediyeyi alabilmeleri için çalışmalarını sürdüren işletmelerden b…

Sevgililer Günü’ne skent aydın haberleritler kalmasıyla birlikte kuyumcularda, çiçekçilerde, çikolatacılarda ve ikramlık eşya satan işletmelerde yoğunluk başladı. Vatandaşların sevdikleri insanlara en hoş hediyeyi alabilmeleri için çalışmalarını sürdüren işletmelerden biri olan kuyumcular da tezgahlarını pırlanta, altın ve gümüş gereçten oluşan ikramlık eşyalar ile doldurdu.

PIRLANTA ALACAKLAR DİKKAT

Sevgililer Günü’nde pırlanta alacak vatandaşlar için ihtarlarda bulunan kuyumcu Bayram Erdoğan, pırlantada en değerli konunun marka sertifikasının yanında memleketler arası bir sertifika bulunmasının olduğunu söyleyerek, kelamlarına şöyle devam etti:

“Pırlanta satın alırken, marka sertifikalarının yanında kesinlikle milletlerarası bir sertifika talep ediniz. Satın almış olduğunu pırlantanın gerçek bir pırlanta mı? Gerçek bir pırlantaysa hangi niceliklere ilişkin olduğunu belirtmektedir. Bunlar memleketler arası tarafsız laboratuvardır. Eseri inceler ve eserin pırlanta olup olmadığını bize gösterecektir. Bu sertifikamızı kesinlikle talep ediniz.”

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.