Selin Ciğerci ile evli olan Gökhan Çıra’nın güzel fenomenle mesajları ifşa oldu

Mayıs ayında ikinci defa nikah masasına oturan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çifti, bir kere daha boşanma kararı aldı. Rehberaydin.comnet …

29.07.2022
Selin Ciğerci ile evli olan Gökhan Çıra’nın güzel fenomenle mesajları ifşa oldu

Mayıs ayında ikinci defa nikah masasına oturan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çifti, bir kere daha boşanma kararı aldı. Rehberaydin.comnet gerekçesiyle ayrılıkları tez edilen çiftten Çıra’nın bir bayan fenomenlere iletileri ifşa oldu.

2019 yılında görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çift, geçtiğimiz sene eylül ayında tek celsede boşandı. Ayrılığa 4 ay dayandıktan sonra barışan ve mayıs ayında yine nikah masasına oturan Ciğerci ve Çıra bir sefer daha boşanma kararı aldı. Çift ayrılık kararının nedenini açıklamazken Çıra’nın bir bayanla iletileri konu bahis oldu..

FENOMENE GÖZ KIRPARKEN YAKALANDI

Sosyal medyada dolaşan argümana nazaran, evvelki akşam bir arkadaşının doğum günü partisine katılan Gökhan Çıra, fenomen Kardeniz Kılıç’a göz kırptı. O anlar da çekim yapan Kılıç’ı objektifine takıldı. Genç bayana bildiri gönderen Çıra, imgeleri silmesini rica etti. Fenomenden olumlu cevap alan Çıra, genç bayana teşekkür ederek bir şeyler ısmarlamak istedi.

MESAJLARI İFŞA OLDU

Çıra’nın bir bayana göz kırptığını öğrenen Selin Ciğerci ise Kardeniz Kılıç’a ileti atarak Gökhan Çıra ile konuşmalarının fotoğrafını istedi. Ciğerci’nin bildirileri istediğini öğrenen Çıra ise fenomene “Mesajı gidip karıma atmak nedir bir de sana yanlış bir şey mi dedim de atıyorsun? Valla ayıp, emel nedir?” diyerek tepki gösterdi. Fenomenlere Dair Her Şey isimli Instagram sayfasında da Çıra ile Kılıç’ın bildirileri ifşa edildi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın bu olayın akabinde boşanma kararı aldığı ileri sürüldü.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci

Kardeniz Kılıç

Çıra,Mesaj,Ciğerci,Fenomen,Gökhan Çıra,Kılıç ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.