Sedat Peker’den uzun süre sonra ilk görüntü! Eşi koşulları zorlayıp paylaştı

Uzun vakittir görüntü yayınlayamayan ve paylaşım yapamayan Sedat Peker’in son imajı eşi Ezgi Peker paylaştı. Sedat Peker’in çocuklarıyla oynarken …

05.07.2022
Sedat Peker’den uzun süre sonra ilk görüntü! Eşi koşulları zorlayıp paylaştı

Uzun vakittir görüntü yayınlayamayan ve paylaşım yapamayan Sedat Peker’in son imajı eşi Ezgi Peker paylaştı. Sedat Peker’in çocuklarıyla oynarken görüldüğü görüntüye, eşi tarafından “Eşim de istemiyor çekmemi. O nedenle paylaşamıyorum çok fazla. Ortada şartları zorlayıp çekip paylaşıyorum sizler için ama” notunu düştü. Bir sonraki paylaşımda ise “İzni kopardım, çektikçe çekiyorum” notu dikkat çekti.

Organize cürüm örgütü liderliğinden karar giyen ve bir müddettir yurt dışında yaşayan Sedat Peker, bir müddettir paylaşım yapamıyor. Fakat Sedat Peker’e ilişkin olduğu tez edilen “Deli Çavuş” isimli Twitter hesabı, son vakitlerde yapmaya başladığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

KIZLARIYLA OYNADIĞI GÖRÜNTÜYÜ PAYLAŞTI

Uzun müddettir görüntü yayınlamayan ve paylaşım yapamayan Sedat Peker’in son imajını eşi Özge Peker, Instagram hesabından kıssa olarak paylaştı. Paylaşımda Sedat Peker’in kızlarıyla birlikte oyun oynadığı görülüyor.

“ARADA ŞARTLARI ZORLAYIP PAYLAŞIYORUM”

Paylaşıma Özge Peker, “Onlar da eğlenmişler çok konutta. Gelir gelmez azıcık çektim sizin için. Eşim de istemiyor çekmemi. O nedenle paylaşamıyorum çok fazla. İsteklerinizi okuyorum. 7/24 beraberiz fakat çekme talihim olmuyor, üzgünüm. Ortada şartları zorlayıp çekip paylaşıyorum sizler için ama” notunu düştü. Ezgi Peker, bir sonraki paylaşımda ise “İzni kopardım, çektikçe çekiyorum” notunu yazdı.

Paylaşım ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.