Şarkıcı Mehmet Çevik, konsere tabut içinde çıktı

Bursalı müzikçi Mehmet Çevik, açık havada birinci konserindeki sahnesine, tabut içinde çıktı. Sahnede yaşama dönme temsilini şovla sunduklarını …

05.06.2022
Şarkıcı Mehmet Çevik, konsere tabut içinde çıktı

Bursalı müzikçi Mehmet Çevik, açık havada birinci konserindeki sahnesine, tabut içinde çıktı. Sahnede yaşama dönme temsilini şovla sunduklarını aktaran Çevik, sonraki konserlerinde daha büyük sürprizler yapacağını da aktardı.

Bursalı müzikçi Mehmet Çevik, açık havada birinci konserindeki sahnesine, tabut içinde çıktı. Kültürpark Açık Hava Tiyatrosundaki konserde müzikçi Çevik, seyirciler için hazırladığı özel gösterisini sundu.

SAHNEYE TABUTUN İÇİNDEN ÇIKTI

Sahneye, tekerlekli düzenek üzerine dikey bir formda yerleştirilen tabutun içinde alınan müzikçi, dansçılar eşliğinde bunun içinden çıktı. Bir müddet dansçılarla gösterisini sunan Çevik, daha sonra sevilen müzikleri Bursalılarla seslendirdi.

“SAHNEYE ÇIKMAK DEMEK HAYATA DÖNMEK DEMEK”

Yaklaşık 3 skent aydın haberlerit sahnede kalan müzikçi, konser öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, sahneye çıkmayı çok sevdiğini, bunun onun için tekrar hayata dönmek olduğunu söyledi.Sahnede yaşama dönme temsilini şovla sunduklarını aktaran Çevik, sonraki konserlerinde daha büyük sürprizler yapacağını da aktardı.

kent aydın haberleri / Mustafa Yılmaz – Kültür Sanat

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Kültür Sanat sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.