Sararan Klozetler İçin Mutlaka Bunları Deneyin! Bu Yöntem Sayesinde Klozetler Pırıl Pırıl Olacak!

Klozet paklığı esnasında itina gösterilmesi gereken en değerli öge hakikat materyal kullanımıdır. Bu paklığın gerçek ve eksiksiz olarak …

05.06.2022
Sararan Klozetler İçin Mutlaka Bunları Deneyin! Bu Yöntem Sayesinde Klozetler Pırıl Pırıl Olacak!

Klozet paklığı esnasında itina gösterilmesi gereken en değerli öge hakikat materyal kullanımıdır. Bu paklığın gerçek ve eksiksiz olarak uygulanmaması birçok hastalığa yakalanmanızı ve mikrop kapmanıza neden olabilir. Bu durumda klozet paklığını gerçekle…

Klozet paklığı esnasında itina gösterilmesi gereken en değerli öge hakikat gereç kullanımıdır. Bu paklığın yanlışsız ve eksiksiz olarak uygulanmaması birçok hastalığa yakalanmanızı ve mikrop kapmanıza neden olabilir. Bu durumda klozet paklığını gerçekleştirirken epey dikkat etmeniz ve ihtimamlı göstermeniz gerekiyor. Bilhassa kişi sayısı fazla olan ailelerin klozet paklığını günlük olacak formda yapması ile birlikte imkan buldukça gerçekleştirilmesi değerlidir. İşte, pırıl pırıl tertemiz klozet paklığı gerçekleştirmek için yapılması gereken ayrıntılar.

SARARAN KLOZETLER İÇİN KESİNLİKLE BUNLARI DENEYİN

Nizamlı olarak klozet paklığı yapılmaması durumunda sararmalar ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Klozetlerin sararmaması ismine kesinlikle nizamlı olacak biçimde paklık yapmalı ve klozetleriniz için uygun paklık eserini kullanmanız gerekiyor. Birinci olarak klozetin genel paklığını yapmalısınız. Bu durumda kurumuş kir ve lekeleri ortadan kaldırmanız gerekiyor. Sıcak su ile kurumuş kir ve lekeleri yok ettikten sonra sonra çamaşır suyu ve cif eserlerini uygulayın. Çokça çamaşır suyu ve cifi klozetin içerisine güzelce yayarak dökmenizin akabinde fırça yahut sünger yardımı ile klozetinizi yeterlice temizleyin. Temizleme süreci bittikten sonra bol su ile durula sürecini gerçekleştirin ve tekrardan çamaşır suyu dökün, mümkünse en az 2 skent aydın haberlerit olacak formda bekletin. Bu süreç sonrasında sararmış klozetlerinizin pırıl pırıl bembeyaz ve hijyenik olduğunu göreceksiniz.

KARBONAT VE SİRKE SAYESİNDE KLOZETİNİZ PIRIL PIRIL

Mesken temizliğinin vazgeçilmez eserleri ortasında yer alan Karbonat ve sirke karışımı, klozet paklığı için de hayli ehemmiyet taşımaktadır. Karbonat ve sirkeyi klozetin içerisine dökün ve yeterlice fırçalayın. Fırçalama süreci bittikten sonra dilerseniz isterseniz genel hijyen ismine çamaşır suyu da ekleyerek bekletin. Yarım skent aydın haberlerit civarında bekletin ve klozeti bol su ile güzelce durulayın. Bu sayede klozette bulunan bütün kir ve lekeler tertemiz olacak.

LİMON İLE BEMBEYAZ KLOZETLER

Sararan ve bir mühlet sonra yıpranan klozetleri pırıl pırıl bembeyaz olmasını sağlamak için son derece mucizevi bir tesir sağlayan Limon, içerisinde bulunan asidik özelliği sayesinde klozetlerin bembeyaz olmasını sağlayacak. 2 adet orta uzunluk limonu sıkın ve klozetinizi limon suyu ile güzelce temizleyin. Limonun kabuğu yardımı ile klozetinizi yeterlice ovalayın. Bu yaptığınız süreci 45 dakika beklettikten sonra üzerine bir bardak sirke dökün ve tekrardan ovalama süreci yapın. Akabinde Çokça su ile durulayın ve bütün kir ve pisliklerden kurtulun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.