Sabır taşı çatladı! Burak Yılmaz hakkında çıkan iddialara isyan etti

Spor Haberleri Lille’den ayrıldıktan sonra Hollanda Ligi takımı Fortuna Sittard’a 2 yılı futbolcu, 3 yılı da antrenör olmak üzere 5 yıllık …

05.09.2022
Sabır taşı çatladı! Burak Yılmaz hakkında çıkan iddialara isyan etti

Spor Haberleri

Lille’den ayrıldıktan sonra Hollanda Ligi takımı Fortuna Sittard’a 2 yılı futbolcu, 3 yılı da antrenör olmak üzere 5 yıllık imza atan Burak Yılmaz, ülkede gündemden düşmüyor. Son oynadığı maçta top toplayıcı çocukla yaşadığı münakaşa ile konuşulan tecrübeli santrfor, kendisi için yapılan yorumlara sitem etti.

“ELİMDEN GELENİN EN DÜZGÜNÜNÜ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM”

Voetbal International’a açıklamalarda bulunan Burak Yılmaz, “Benim ve kulüp için alışmamız vakit alıyor. Bu anlaşılabilir bir durum. Lakin ben kendim için değil, Fortuna için endişeleniyorum. Ben ne antrenörüm ne de tiran. Yalnızca kulüp daha düzgün yerlere gelsin diye, elimden gelenin en düzgününü yapmaya çalışıyorum.” dedi.

“BEN ANTRENÖR DEĞİLİM”

Deneyimli santrfor ayrıyeten kadronun süreksiz teknik yöneticisini dinlemediği istikametindeki argümanlara ise, “Bunlar onların doğruları. Ben antrenör değilim, olmak da istemiyorum. Önümüzdeki iki yıl boyunca futbolculuk yapmaya devam edeceğim. İki yılın akabinde yeni misyonun vakti gelecek. Sjors Ultee ayrılmak zorunda değildi. Ama futbol bu.” halinde cevap verdi.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.