Rüyada yeşil soğan görmenin tabiri nedir? Çok çalışmaya işaret eder

Hayalde yeşil soğan görmek çoklukla olumlu olarak yorumlanır ancak olumsuz tabirler de mevcut. Düş sahibinin güç koşullar altında bir ömür …

17.01.2022
Rüyada yeşil soğan görmenin tabiri nedir? Çok çalışmaya işaret eder

Hayalde yeşil soğan görmek çoklukla olumlu olarak yorumlanır ancak olumsuz tabirler de mevcut. Düş sahibinin güç koşullar altında bir ömür sürmesine, alın teri dökmesine ve çok çalışmasına işaret eder. Ayrıyeten hayalde yeşil soğan görmek, ağlamak olarak da…

Hayalde yeşil soğan görmek çoklukla olumlu olarak yorumlanır ama olumsuz tabirler de mevcut. Hayal sahibinin güç kurallar altında bir hayat sürmesine, alın teri dökmesine ve çok çalışmasına işaret eder. Ayrıyeten hayalde yeşil soğan görmek, ağlamak olarak da yorumlanır. Rüyayı gören kişi, alacağı ani bir haber yüzünden ağlayacaktır.

HAYALDE YEŞİL SOĞAN GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta yeşil soğan görmek, düş sahibinin hayatının zorluklarla geçeceğine, karını elde etmek için büyük gayret sarf edeceğine ve pek çok zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına delalet eder.

Hayalde yeşil soğan görmek, birebir vakitte, rüyayı gören kişinin sonunda rahat edeceğine lakin bunun için büyük bedeller ödemek zorunda kalacağına işaret eder.

HAYALDE YEŞİL SOĞAN TARLASI GÖRMEK

Duşta yeşil soğan tarlası görmek, hayal yorumcuları tarafından uğursuzluk olarak tabir edilmiştir. Hayalde yeşil soğan tarlası gören kişinin sevdikleri ile ortasına soğukluk girer, tartışmalar yaşar, olayların büyümesiyle hengame etmek durumunda kalır.

Hayalde yeşil soğan tarlası görmek, dostlar ile düşman olmaya, sevilen bireyler ile ortanın açılmasına ve kişinin etrafı ile geçiminin bozulmasına delalet eder.

DUŞTA YEŞİL SOĞAN YEDİĞİNİ GÖRMEK

Duşta yeşil soğan yediğini görmek, çoklukla olumsuz yorumlara sahiptir. Rüyayı gören kişinin makûs ve olumsuz olaylarla karşılaşacağına, keyfinin kaçıp ağzının tadının bozulacağına delalet eder. Hayalde yeşil soğan yediğini gören kişinin sıhhati bozulur, çıkarı azalır. Bu türlü bir hayal gören kişinin günah işleyeceği ve yanlış hareketlerde bulunacağı biçiminde de yorumlar vardır.

HAYALDE TAZE SOĞAN GÖRMEK

Hayalde taze soğan görmek, hayalde yeşil soğan görmekle tıpkı manaya gelir ve tıpkı biçimde yorumlanır. Düş sahibinin canını dişine takarak çalışması gerektiğine, elindeki mal varlığını çok güç kaideler altında elde edeceğine, ömrünün daima gayret içinde geçeceğine delalet eder.

DUŞTA TAZE SOĞAN EKMEK (DİKMEK)

Hayalde yeşil soğanın ektiğini gören kişi, ömründe gelişecek olaylara umutla yaklaşacaktır. Yaptığı ve girişmiş olduğu işlerin başarısızlığına aldanmayıp, başarılı olmak ismine her vakit yolunda ilerleyecek olan hayal sahibi gayesinden şaşmayacaktır. Rüyayı gören kişi, ne yaşarsa yaşasın karamsarlık hislerini bastıracak ve her yaşadığına olumlu bir istikamette bakacaktır.

DUŞTA YEŞİL SOĞAN TOPLAMAK

Hayalde yeşil soğan topladığını gören hayal sahibi; apansız bir keder ile karşılaşabilir. Bu bahis bireyin, ruhsal olarak çökmesine neden olacaktır. Düş sahibinin, huzurunun bir anda bitmesi, mutsuz olması, devamlı hüzünlü olması biçiminde yorumlanan bu hayal pek güzel değildir. Rüyayı gören kişi, uzun bir müddet depresyona girebilir.

DUŞTA YEŞİL SOĞAN DOĞRAMAK

Hayalde yeşil soğan doğramak; çok güzel yorumlara sahip değildir. Rüyayı gören bireyin hastalanması biçiminde yorumlanan düş, düş sahibinin uzun vakitli olarak bu hastalıktan şikayetçi olmasına tabir edilir. Hayal sahibinin güvendiği şahıslardan kazık yiyeceğini belirtmek mümkündür. Verilmiş olan sırların açığa çıkmasından ötürü yaşanacak tartışmalara delalet eden düş, çok makus sonuçlar doğuracaktır.

Hayalde yeşil soğan doğramak; rüyayı gören kişinin evliliğinin berbata gitmesi için yapılacak birtakım yanlış hareketler olarak tanımlanmaktadır. Çocuk sahibi olan şahısların, eğitim hakkında kimi sorunlar yaşayacağını belirtmek değerlidir. Yeni evli olan bireylerin de çocuk sahibi olmak konusunda çok fazla uğraş verecekleri, bu hayalin yorumları içerisinde yer almaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.