Rüyada patronunu görmek ne anlama geliyor? Çalışma hayatında yeni gelişmeler

Hayalde işverenini görmek, çalışma hayatında yorulmak bilmeyen, istekli ve yeniliklere açık biri olarak tabir edilir. Hayalde işverenini görmek …

23.12.2021
Rüyada patronunu görmek ne anlama geliyor? Çalışma hayatında yeni gelişmeler

Hayalde işverenini görmek, çalışma hayatında yorulmak bilmeyen, istekli ve yeniliklere açık biri olarak tabir edilir. Hayalde işverenini görmek için farklı düş tabirleri de bulunuyor. Bu kişi iş hayatında hayli yeterli yerlere gelecek ve maddi manada eli raha…

Hayalde işverenini görmek, çalışma hayatında yorulmak bilmeyen, istekli ve yeniliklere açık biri olarak tabir edilir. Duşta işverenini görmek için farklı hayal tabirleri de bulunuyor. Bu kişi iş ömründe epeyce düzgün yerlere gelecek ve maddi manada eli rahatlayacaktır.

DUŞTA İŞVERENİNİ GÖRMEK

Duşta işverenini görmek, hayal sahibinin yılmadan çalıştığına, durmak dinlenmek nedir bilmediğine ve yüksek meslek için çabalayan biri olduğuna işaret eder. Kişi, özverili ve fedakar çalışmaları nedeniyle asla şikayetçi olmaz.

Hayalde işverenini görmek, rüyayı gören kişinin yeni çalışma alanlarına adım atacağına, başında kimi yeni projeler olduğuna da işaret eder. Birinci olarak küçük bir adım atarak başlayacağı çalışma hayatında, vakitle büyümek için sıkı çalıştığı ve yeni yarar yolları keşfetmeye çalıştığı biçiminde yorumlanır.

DUŞTA İŞVEREN OLDUĞUNU GÖRMEK

Duşta işveren olduğunu görmek, iyi düş tabirleri içinde değildir. Rüyayı gören kişinin yakın vakitte iflas edeceği ya da işsiz kalacağı biçiminde yorumlanır. Sorunlu günlerin habercisi niteliğinde olan bu düş, hayalde görülenin tersine kişinin işinden olacağına ve parasız kalacağına delalet eder.

HAYALDE İŞVEREN İLE HENGAME ETTİĞİNİ GÖRMEK

Hayalde işveren ile hengame ettiğini görmek, çok iyi bir hayaldir. Rüyayı gören kişinin geçim zahmetinden kurtulacağına, elinin bollaşacağına ve bereketli günler geçireceğine delalet eder. Kişi, karı bol işlere girecek ve sıkıntı günleri geride bırakacaktır. Birebir vakitte kişinin iş hayatında muvaffakiyetleri elde edeceği ve maddi manada bol çıkar elde edeceğine de yorulur.

HAYALDE İŞVEREN İLE KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

Hayalde işveren ile konuştuğunu görmek, hayal sahibinin bütçesini sıkı halde denetim ettiği ve parasının hesabını güzel tuttuğu manalarını taşır. Hayalde işveren ile konuşmak bu manada olumlu yorumlanan düşler ortasındadır. Son devirde yapılan işlerden epey büyük paralar kazanacağı formunda yorumlanır.

HAYALDE İŞVEREN VE EŞİNİ GÖRMEK

Duşta işveren ve eşini görmek, hayal sahibi hayalinde işvereniyle birlikte eşini gördüyse bu düş, çalışma hayatında yeni ortaklar edineceği yahut maddi açıdan güçlü şahıslar tarafından kollanarak yardım göreceği manasını taşır.

HAYALDE ESKİ İŞVERENİ GÖRMEK

Hayal sahibinin düşünde eski işverenini görmesi kişinin kötülüğünü isteyen kimselerin olduğuna dair yorumları bulunur. Bu düş kişinin aile hayatında da sorunlar yaşayacağı formunda rivayet edilir.

DUŞTA İŞVERENİN ÖPTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Hayal sahibinin hayalinde işverenin öptüğünü görmesi kişinin iş hayatında çeşitli dertler yaşayacağı lakin düşüncelerine devayı işverenine açılmakla bulacağı formunda söz edilir. İşvereni ile paylaştığı düşünceler rüya sahibinin, sonucunda başarılı olacağının da göstergesidir.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.