Rekor Ödeme: Altın Çocuk Faker’ın Maaşı Belli Oldu!

Futbol’da Pele yada Maradona, Basketbol’da Jordan, Golf’te Woods üzere örneklerle çoğaltılabilecek her spor branşının kıymetli isimleri vardır …

26.11.2021
Rekor Ödeme: Altın Çocuk Faker’ın Maaşı Belli Oldu!

Futbol’da Pele yada Maradona, Basketbol’da Jordan, Golf’te Woods üzere örneklerle çoğaltılabilecek her spor branşının kıymetli isimleri vardır. Espor alanında ise en değerli, efsanevi ve tanınan isim olan League of Legends oyuncusu Faker’ın yeni mukavelesinin…

Futbol’da Pele yada Maradona, Basketbol’da Jordan, Golf’te Woods üzere örneklerle çoğaltılabilecek her spor branşının kıymetli isimleri vardır. Espor alanında ise en değerli, efsanevi ve tanınan isim olan League of Legends oyuncusu Faker’ın yeni mukavelesinin ayrıntıları muhakkak oldu.

Kaynak: https://www.reddit.com/r/leagueoflege…

7.1 milyon dolar!

Rekor Ödeme: Altın Çocuk Faker'In Maaşı Belli Oldu! 1

1+1 yıllık bu yeni kontrata nazaran Faker’ın net yararı 5 milyon dolar oldu. Ancak birtakım opsiyonlara ve şartlara bağlı olarak bu kara 2.1 milyon dolar eklenebiliyor.

Tepeden düşmüyor!

Rekor Ödeme: Altın Çocuk Faker'In Maaşı Belli Oldu! 2

Bu mukaveleyle birlikte en çok kazanan esporcular listesinin doruğunda kalmaya devam edecek Faker’ın gelecek yıl ekipten ayrılma ve farklı sulara yelken açma ihtimali de mevcut.

Başka oyuncuların maaşları etkinlenmeyecek

Rekor Ödeme: Altın Çocuk Faker'In Maaşı Belli Oldu! 3

Faker’a ödenen bu yıllık fiyatın fazla olması T1’in öbür oyuncularında rastgele bir maaş kesintisine neden olmayacak.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.