Red Dead Redemption 2, mod geliştiricileri sayesinde ekstra hikaye kazandı

Atmosferi, oynanışı, öyküsü ve akla gelebilecek birçok istikametiyle oyuncuları kendine çeken Red Dead Redemption 2’nin lansmanından bu yana …

27.07.2022
Red Dead Redemption 2, mod geliştiricileri sayesinde ekstra hikaye kazandı

Atmosferi, oynanışı, öyküsü ve akla gelebilecek birçok istikametiyle oyuncuları kendine çeken Red Dead Redemption 2’nin lansmanından bu yana oyuncu kaybı yaşaması sonrası geçtiğimiz haftalarda oyuncuların Online’da eskisi kadar faal olmadığı bildirildi. RDR 2 mod geliştiricileri sayesinde Red Dead Redemption 2’nin tek oyunculu moduna ekstra kıssa geldi.

Rockstar Games’in Red Dead Online’a getirdiği son büyük güncelleme ile oyunu öldürüp Grand Theft Auto 6’ya odaklanacağının bildirilmesinin akabinde topun altına mod geliştiricileri girdi ve Red Dead Redemption 2’nin tek oyunculu moduna ekstra kıssa kattılar.

RED DEAD REDEMPTION 2 LIFE OF CRIME MODU

Red Dead Redemption 2 için geliştirilen Life of Crime modu ile oyun ekstra içerik kazandı. Bu mod sayesinde oyuna marifet ağacı, rütbeler ve tren soygunu bulunuyor.

LIFE OF CRIME MODU AÇIKLAMASI

Nexusmod sitesine yüklenen Life of Crime modunun açıklamasında, “Bu modu başlatmak için, Siska cezaevinin yakınındaki bakır başlı inişte beyaz şapka BLIP’e gidin ve akabinde verilen istemle tahta kaldırımda F tuşuna basın. Mod, birinci evvel sizi mp ped’inizi istediğiniz üzere tasarlayabileceğiniz karakter yaratıcısına koyarak başlayacak, daha sonra girişten geçecek ve haritanın etrafında farklı kasabalarda kıyafet modüllerinizi değiştirmek için kullanabileceğiniz gardıroplar var.”

“Modun tüm hedefi, sizin tarafınızdan tasarlanan tüm silahlarınız ve paranız kaldırılarak (mp erkek yahut bayan kullanarak), Arthur yahut John olarak oynamak için DEĞİLDİR. Modun bütün gayesi budur. Ve oyunda oynarken, tüm silahları bir silah ustasından satın alarak yahut haritanın rastgele bir yerinde bularak kazanabilir ve vazifeler yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.”

Mod,Red,Oyun ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.