Prof. Özgür Demirtaş: Tehdit altındayım

Halk TV Ana Haber Sunucusu İrfan Değirmenci toplumsal medyadan Finans Uzmanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş’a seslendi. Değirmenci, “Hocam, minimum …

18.12.2021
Prof. Özgür Demirtaş: Tehdit altındayım

Halk TV Ana Haber Sunucusu İrfan Değirmenci toplumsal medyadan Finans Uzmanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş’a seslendi. Değirmenci, “Hocam, minimum fiyata artırım yapılmamalıydı diyormuşsunuz. Gerçek mu? Sizi Halk Ana Haber Bültenine bağlanmaya davet ediyorum” dedi.’ÇOK…

Halk TV Ana Haber Sunucusu İrfan Değirmenci toplumsal medyadan Finans Uzmanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş‘a seslendi. Değirmenci, “Hocam, taban fiyata artırım yapılmamalıydı diyormuşsunuz. Yanlışsız mu? Sizi Halk Ana Haber Bültenine bağlanmaya davet ediyorum” dedi.

‘ÇOK KONUŞTUM HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEDİ’

Demirtaş, Değirmenci’ye yanıt olarak “İrfan beyefendi Allah aşkına önemli yazıyorsunuz sandım Esasen Siyasal İslamcı troller ile uğraşıyorum moralim bozuk. Gerçek yazıyorsunuz sandım. Davetiniz için teşekkür ederim. Ancak çok konuştum yıllardır. Hiçbir şey değişmedi ve tehdit altındayım…” dedi.

Değirmenci’den Demirtaş’a “Tehdit altında olmanız çok vahim. Benim sözlerim latife elbette. Siz, âlâ olun da yayına bağlanmayın. Ziyanı yok” yanıtı geldi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.