Oryantal Didem’in aile dramı herkesi hüzne boğdu: Onları duymamak için okula gidiyordum

Oryantal danslarıyla tanınan Didem Kınalı’nın hayat kıssası hüzne boğdu. Ailesiyle ilgili anısını anlatan Didem, “Okuldayken müzikle ilgili oldum …

26.11.2021
Oryantal Didem’in aile dramı herkesi hüzne boğdu: Onları duymamak için okula gidiyordum

Oryantal danslarıyla tanınan Didem Kınalı’nın hayat kıssası hüzne boğdu. Ailesiyle ilgili anısını anlatan Didem, “Okuldayken müzikle ilgili oldum daima. Okumayı çok seviyordum. Ancak hayat beni 11 yaşında sahnelere itti. Annem ve babam çok arbede ederlerdi. Onların kavgalarını duymamak için erkenden okulun yoluna koyulurdum.” dedi.

Oryantal Didem Kınalı, evvelki akşam bir yerde sahne aldı. 35 yaşındaki Kınalı’nın aile dramı herkesi hüzne boğdu.

“ERKENDEN OKULUN YOLUNA KOYULURDUM”

“Çocukken öğretmenime dansöz olacağımı söylediğimde yanağıma okkalı bir tokat yemiştim” diyen Didem Kınalı, kelamlarına şöyle devam etti:

“Okuldayken müzikle ilgili oldum daima. Okumayı çok seviyordum. Lakin hayat beni 11 yaşında sahnelere itti. Annem ve babam çok Hengame ederlerdi. Onların kavgalarını duymamak için erkenden okulun yoluna koyulurdum. Çok seviyordum okumayı. O yüzden çocuk yapmıyorum.”

“HERKES KALBİNİN EKMEĞİNİ YER”

Sanatkarların kendisini afişlerine koymak istememesi ile ilgili yaptığı açıklamaların birtakım medya organlarında yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek biçimde yansıdığının altını çizen Didem Kınalı, “Evet bu tip sıkıntılar yaşıyoruz. Ama hali hazırda görülenin kim oldukları bilmiyorum. Kimsenin günahını alamam. Sanırım üzülmeyeyim diye bana yansıtılmıyor. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor. Bugüne kadar kimsenin ekmeğinde ve yerinde gözüm olmadı. Üzülüyor muyum? Elbette üzülüyorum. Lakin artık başa takmamayı öğrenmem gerekiyor sanırım.” diyerek bahse açıklık getirmiş oldu.

Didem Kınalı’nın akabinde sahneye çıkan sanatçı Derya Bedavacı, performansıyla sevenlerinden tam not aldı.

Snob Magazin – Magazin Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.