Çok Güzel Hareketler 2’de Fatmanur Tezcan ile Hilmi Deler sessiz sedasız ayrıldı

Ekranların sevilen programı Çok Hoş Hareketler 2’den üzen bir ayrılık haberi geldi. Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan oyuncular Fatmanur Tezcan ile …

26.11.2021
Çok Güzel Hareketler 2’de Fatmanur Tezcan ile Hilmi Deler sessiz sedasız ayrıldı

Ekranların sevilen programı Çok Hoş Hareketler 2’den üzen bir ayrılık haberi geldi. Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan oyuncular Fatmanur Tezcan ile Hilmi Deler bağlantılarına son noktayı koydu. İkilinin birbirlerini toplumsal medyada takipten çıkarmaları da gözlerden kaçmadı.

Kanal D ekranlarında oyuncu ve direktör Yılmaz Erdoğan‘ın hazırlayıp sunduğu güldürü programı Çok Hoş Hareketler 2’de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Bir müddettir aşk yaşayan Fatmanur Tezcan ile Hilmi Deler, sessiz sedasız münasebetlerini bitirdikleri konu bahis oldu..

BİR YILLIK BİRLİKTELİK SONA ERDİ

Yaklaşık 1 yıldır birlikte olan iki ismin birbirlerini takipten çıkarmaları gözlerden kaçmadı. Çiftin yakın etrafına, “Ayrılmamızın nedeni ihanet değil” dediği öne sürüldü.

8 OYUNCU BİRDEN PROGRAMDAN AYRILMIŞTI

Seyircilere eğlenceli anlar yaşatan programdan geçtiğimiz dönem 8 oyuncu birden ayrıldı. Begüm Çağla Taşkın, İstek Susantez, Birsel Kılınççı, Didem Ruhi, Sema Özkan, Eda Parıltı Hancı, Beğenilen Şencan Yiğit Taşdemir ayrılıkları ile herkesi üzdü. Fakat buna karşın ÇGHB, yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Snob Magazin – Magazin Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.