Öğrencilerin potalarını öğrenciler yapacak

Spor Haberleri Aydın’da meslek lisesi öğrencilerinin ürettiği spor gereçleri, vilayet genelindeki birinci ve ortaokul öğrencileri için Aydın …

13.09.2022
Öğrencilerin potalarını öğrenciler yapacak

Spor Haberleri

Aydın‘da meslek lisesi öğrencilerinin ürettiği spor gereçleri, vilayet genelindeki birinci ve ortaokul öğrencileri için Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından satın alınacak.

Ülke genelinde olduğu üzere Aydın’da da gençleri spora teşvik etmek gayesiyle çalışmalarına devam eden Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü, öğrencilerin spor aktivitelerine erişimin kolaylaştırılması gayesiyle Nazilli, Söke ve Efeler ilçelerindeki meslek lisesi öğrencilerinin ürettiği basketbol potası ve masa tenisi masalarını satın alacak. Meslek liselerine de takviye olunması gayesiyle hazırlanan protokol çerçevesinde 88 adet basket potası, 56 adet masa tenisi masası alınacak.

Hazırlanan protokolü imzalayan Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Cenap Fillikçioğlu ise protokolün iyi olmasını diledi.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü’nden verilen bilgilendirme argümanında ise “İl Müdürlüğümüzden meslek liselerine takviye. Aydın’da bulunan birinci ve ortaokullardaki öğrencilerin spor aktivitelerine erişimin kolaylaşması emeliyle Nazilli, Söke ve Efeler Mimar Sinan Mesleksel Liselerinin ürettikleri basketbol potası ve masa tenisi masası satın alınacaktır” tabirleri yer aldı. – AYDIN

Kaynak: aydın haberleri / Spor

Spor,Aydın,Masa,Öğrencileri,Meslek ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.