MHP’den Naz Naz’a baklava dopingi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Vilayet Lideri Haluk Alıcık, Nazilli İlçe Lideri Hasan Eren ve beraberindeki heyet, Eşin Group Nazilli …

22.09.2022
MHP’den Naz Naz’a baklava dopingi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Vilayet Lideri Haluk Alıcık, Nazilli İlçe Lideri Hasan Eren ve beraberindeki heyet, Eşin Group Nazilli Belediyespor İdare Heyeti Lideri Ünal Önal ile idare heyeti üyeleri ve futbolcuları ziyaret ederek baklava ikram etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Vilayet Lideri Haluk Alıcık, Nazilli İlçe Lideri Hasan Eren ve beraberindeki heyet, Eşin Group Nazilli Belediyespor İdare Konseyi Lideri Ünal Önal ile idare heyeti üyeleri ve futbolcuları ziyaret ederek baklava ikram etti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen ziyarette MHP heyetini, Eşin Group Nazilli Belediyespor İdare Şurası Lideri Ünal Önal ve idare heyeti üyeleri karşıladı. Alıcık ve beraberindeki heyet, Eşin Group Nazilli Belediyespor profesyonel futbol takına Esenler Erokspor maçı ve dönem için muvaffakiyet diledi.

Nazilli Belediyespor’un kendisi için bedelli olduğunu söyleyen MHP Aydın Vilayet Lideri Haluk Alıcık takviyelerinin her vakit süreceğini belirtti. Alıcık, “Nazilli Belediyespor kentimizin grubudur. Evvel Allah’a sonra sizlere güveniyoruz. Bu grup güzel olacak. Sizler kaliteli futbolcularsınız. Biz MHP Vilayet ve İlçe teşkilatı, Aydın’ın Nazilli ilçesi sevdalısı olarak sizlerle bir ortaya gelmek istedik. Her vakit söylediğim üzere Nazilli Belediyespor benim evladım üzeredir. Bu kent sizin her vakit gerinizde olacaktır. Bu hafta sizleri çıkışta ayakta alkışladım. Âlâ günde de makus günde de birlikte olmak değerlidir. O yüzden bugünde sizlerle birlikte olmak istedik. Hocamıza, teknik takıma, Lider Önal Ünal ve idaresine muvaffakiyetler diliyorum. Elimizden geldiğince ardınızda olacağız. Bu haftada yeneceğiz inşallah. Muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Eşin Group Nazilli Belediyespor İdare Konseyi Lideri Ünal Önal, “Bugün bizleri ziyaret ederek vermiş olduğunuz dayanak bizim için çok kıymetli. Kentimizin markası Nazilli Belediyespor’umuzun en yeterli yerlere gelmesi için her vakit birlikte beraberlik içerisinde olursak dahada güçlü oluruz. İdare konseyimiz ve ekibimiz ismine sizlere çok teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı.

Ziyaret sonunda MHP heyeti futbolculara baklava ikramında bulunurken, Eşin Group Nazilli Belediyespor İdare Şurası Lideri Ünal Önal günün anısına Alıcık’a forma armağan etti. – AYDIN

Kaynak: aydın haberleri / Mahallî

Başkanı,Yönetim Şurası,Nazilli,Mhp,Ziyaret,Önal,Ünal ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.