Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? Ankara Onkoloji Hastanesi kapanıyor mu? Ankra Onkoloji Hastanesi kapalı mı?

Son vakitlerde gündemde olan hususlardan biri ise Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? sorusu yer alıyor. Ankara’da ikamet eden …

22.09.2022
Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? Ankara Onkoloji Hastanesi kapanıyor mu? Ankra Onkoloji Hastanesi kapalı mı?

Son vakitlerde gündemde olan hususlardan biri ise Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? sorusu yer alıyor. Ankara’da ikamet eden vatandaşların merak konusu ise Ankara Onkoloji Hastanesi kapanıyor mu? Sorusu oldu. Pekala, Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? Ankara Onkoloji Hastanesi kapanıyor mu? Ankra Onkoloji Hastanesi kapalı mı?

Ankara‘nın Onkoloji Hastanesi’nin kapanacağına dair söylentilerin akabinde vatandaşlar Ankara Onkoloji Hastanesi hakkında bilgi almak istiyor ve arama motorlarında Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? sorusunu aratıyor. ÂLÂ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesaretli ve Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca mevzu ile ilgili açıklama yaptı. Pekala, Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? Ankara Onkoloji Hastanesi kapanıyor mu? Ankara Onkoloji Hastanesi kapalı mı?

ANKARA ONKOLOJİ HASTANESİ KAPATILACAK MI?

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Yürekli ; Ankara Onkoloji Hastanesi’nin kapatılarak Etlik Kent Hastanesi’ne taşınması savlarının temelsiz olduğunu belirterek “Kapatılacak hastanemiz yok” açıklamasının yapan Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’ya; “Bu seçim sonrasına ertelenen bir karar mı? Değilse neden hastanelerden taşınma hazırlığı istenmiştir” diye sordu. Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca ise husus ile ilgili açıklamayı toplumsal internet hesabından vatandaşlara duyurdu.

Koca şu kelamları söyledi; “Ankara Etlik Kent Hastanesi 28 Eylül’de açılıyor. Bu hastanenin açılışı sebebiyle Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi ile Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kapatılacağı istikametindeki tezler asılsızdır. Kapatılacak hastanemiz yok. Gurur duyulacak yeni bir hastanemiz var. İyi olsun”

Ankara Onkoloji Hastanesi,Hastanesi,Kapatılacak ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Sağlık sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.