Merve Boluğur düğün fotoğrafları! Merve Boluğur’un düğününden fotoğraf kareleri!

Oyunculuğa orta veren Merve Boluğur, bu ayın başında DJ sevgilisi Mert Aydın’dan evlenme teklifi almış ve düğün hazırlıklarına başlamıştı. Merve …

03.10.2022
Merve Boluğur düğün fotoğrafları! Merve Boluğur’un düğününden fotoğraf kareleri!

Oyunculuğa orta veren Merve Boluğur, bu ayın başında DJ sevgilisi Mert Aydın’dan evlenme teklifi almış ve düğün hazırlıklarına başlamıştı. Merve Boluğur ile nişanlısı Mert Aydın dün nikah masasına oturdu. Çiftin düğünü Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşti. Merve Boluğur düğün fotoğrafları! Merve Boluğur’un düğününden fotoğraf kareleri merak edildi.

Merve Boluğur düğün fotoğrafları! Oyunculuğa orta veren Merve Boluğur, bu ayın başında DJ sevgilisi Mert Aydın’dan evlenme teklifi almış ve düğün hazırlıklarına başlamıştı. Merve Boluğur ile nişanlısı Mert Aydın dün nikah masasına oturdu. Çiftin düğünü Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşti. Merve Boluğur düğün fotoğrafları! Merve Boluğur’un düğününden fotoğraf kareleri merak edildi. İşte, Merve Boluğur’un düğününden kareler!

MERVE BOLUĞUR DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

Müzisyen sevgilisi Mert Aydın ile bir müddettir birlikte olan oyuncu Merve Boluğur, bugün evlendi. Boluğur’un toplumsal internet hesabından yaptığı gelinlikli paylaşımları ise büyük beğeni topladı.

HAZIRLANDIĞI ANLARI PAYLAŞTI

Boluğur, toplumsal internet hesabından yaptığı gelinlikli paylaşımları da büyük beğeni topladı. Ünlü oyuncu düğüne hazırlandığı anlar Instagram hesabından anbean takipçilerine aktardı.

İşte Boluğur’un düğün öncesi yaptığı paylaşımlar:

Düğün,Merve Boluğur ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.