Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka kavgasıyla ilgili ilk kez konuştu

Yalı Çapkını dizisiyle yıldızı parlayan Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka ile kavgasına dair çıkan haberler hakkında ilk kez açıklama yaptı.

19.12.2022
Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka kavgasıyla ilgili ilk kez konuştu

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir partide Mert Ramazan Demir’in ve Afra Saraçoğlu’nun yakınlaştığı iddia edilmişti.

Saraçoğlu’nun sevgilisinin yakın arkadaşı olan Kubilay Aka, ikilinin samimiyetinden rahatsız olmuştu. “Herkes hareketlerine dikkat edecek” diyen Aka, Mert Ramazan Demir’in üzerine yürümüştü.

Kavganın ardından ilk kez konuşan Mert Ramazan Demir, “Evet öyle bir şey oldu” dedi ve olaylı geceyi anlattı.

Demir, “Evet, öyle bir şey oldu ama göz göze hiç gelinmedi, bir kavga falan olmadı. Hatta ben dışarıdaydım, mevzunun içinde de değildim. Olay çok büyüdü ve gereksiz bir gündem oldu. Hiçbir şekilde tartışmaya girmedim. Hiçbir şekilde kavga edilmedi. Ben göz göze bile gelmedim” dedi.

Mert Ramazan Demir sözlerinin devamında ise, “Bizim Afra ile samimiyetimiz yeni değil, çok eski arkadaşız. Saçma sapan bir yere gitti mevzu. Ufak tefek oyunlarla bir şeylerle manipülasyona uğradı. Bizim de bir anda başımıza patladı olay ama hiç öyle bir şey yok” ifadelerini kullandı.

Demir ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/mert-ramazan-demir-kubilay-aka-kavgasiyla-ilgili-ilk-kez-konustu/

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.