Maske Kimsin Sen neden kaldırıldı? Maske Kimsin Sen neden bitti?

Yayınlandığı birinci kısımdan itibaren reaksiyonlerin odağında olan ve daima final yapacağı istikametindeki argüman ile gündemden düşmeyen Maske …

16.02.2022
Maske Kimsin Sen neden kaldırıldı? Maske Kimsin Sen neden bitti?

Yayınlandığı birinci kısımdan itibaren reaksiyonlerin odağında olan ve daima final yapacağı istikametindeki argüman ile gündemden düşmeyen Maske Kimsin Sen, ekran macerasını noktalıyor. Maske Kimsin Sen neden kaldırıldı? sorusunun cevabı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Pekala, Maske Kimsin Sen neden bitti? İşte ayrıntılar haberimizde..

Maske Kimsin Sen neden kaldırıldı sorusunun karşılığı merak edilen hususlar ortasında yer alıyor.Yapımcılığını Medyapım’ın, sunuculuğunu Tansel Öngel’in üstlendiği, heyet koltuğuna Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ile Doğu Demirkol’un oturduğu Maske Kimsin Sen? müsabakası aralık ayında birinci kısmıyla FOX TV’de izleyicisiyle buluşmuştu.

MASKE KİMSİN SEN NEDEN KALDIRILDI?

Maske Kimsin Sen programı imalcisi ve Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy savlara ait Cumhuriyet’e açıklama yaparak final argümanını doğruladı. Reytinglerde istenilen muvaffakiyete ulaşılamadığı için ekran macerasını noktalayacaklarını söyleyen Aksoy, açıklamasında şu tabirlere yer verdi:

Maske Kimsin Sen yarışı dünyanın çeşitli ülkelerinde ortalarında Müslüman ülkelerinde olduğu 50 ülkede yayınlanmış bir programdır. Bizim yaptığımız şey, dünyanın 50 ülkesinde yayınlanmış bir formatı alıp burada yayınlamaktı. Ocak devrinde başlasın, bir dönem gitsin diye bu işi yaptık ancak 2,50 reyting alınca kanalla konuştuk ve reytinglerden ötürü sonlandırmaya karar verdik. 2,50 reyting alan iş benim yaptığım bir iş lakin olağan koşullar altında bu program majör kanallarda ‘prime time’da yayınlanamaz. O kanal o gece ziyan eder. Hiçbir kanalda 2,50 reytingli bir şey bulamazsınız. Ne FOX TV’de ne de öteki bir kanalda 2,50 reyting alırsanız o dizi ya da program yayınına son verilir bu da kesimdeki herkesin bildiği bir şeydir.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yayınlanan genelgeye ait de konuşan Aksoy, “Açıkçası bu kararname bir yakıştırma. Bu karar bizimle ilgili mi bilmiyorum, bir tek bizimle ilgili olduğunu da düşünmüyorum. Bizim yayınlarımıza son verme münasebetimiz aldığımız 2,50 reyting almamız. Genelge yayınlandıktan sonra bu hadise oldu, genelge yayınlanmasaydı da bu karar verilecekti. Bunun dışında bir şey yok. O denli bir tesadüf olmuştur. Bir şey yapıyorsanız her türlü tenkit yapılabilir, buna kimse bir şey diyemez. Biz cumartesi gecesi programı yayınladık bu mevzuda kanal bize rastgele bir baskı yapmadı. Birinci yayından itibaren her türlü tenkit yapıldı fakat televizyon kanalı bu programın ardında durdu. Makûs bir program değildi fakat Türkiye’de sert rekabete dayanamadı. 9. kısımda final yapacağız. Biraz erken final yapmış olacağız” sözlerini kullandı.

MASKE KİMSİN SEN FİNAL NE VAKİT?

Maske Kimsin Sen finali Maske Kimsin Sen programı imalcisi ve Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy’ın açıklmasına nazaran 9. kısımda yapılacak.

MASKE KİMSİN SEN FİNAL FRAGMAN

Haberler.com – Gündem

Maske Kimsin Sen, Fox, Gündem, Magazin, Haberler

Program,Kanal,Maske Kimsin Sen,Final ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.