Mahkum yeni bölüm ne zaman? Mahkum 10. bölüm bugün var mı? Mahkum 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diziseverlerin merakla beklediği Mahkum bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Mahkum dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Mahkum yeni kısım ne vakit …

17.02.2022
Mahkum yeni bölüm ne zaman? Mahkum 10. bölüm bugün var mı? Mahkum 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diziseverlerin merakla beklediği Mahkum bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Mahkum dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Mahkum yeni kısım ne vakit, Mahkum kısım bugün mü, Mahkum yeni kısımda neler olacak halinde aratıyor.MAHKUM SON KISIMDA NELER OLDU?Hikayey…

Diziseverlerin merakla beklediği Mahkum bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Mahkum dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Mahkum yeni kısım ne vakit, Mahkum kısım bugün mü, Mahkum yeni kısımda neler olacak formunda aratıyor.

MAHKUM SON KISIMDA NELER OLDU?

Kıssayı baştan yazmanın vakti geldi.

Nazlı atılımıyla Fırat’a büyük bir darbe vuran Barış, artık yok edecek kadar ziyan verdiğinin farkındadır. Bundan sonra Barış ne isterse o olacaktır. Ancak gizemli ve yaralı yüz, Barış’ı köşeye sıkıştırmaya devam eder. Kurtuluşun tek yolu bu adamın sırrını çözmekten geçer. Lakin hiç beklemediği anda büyük bir yol ayrımında bulur kendini.

Kızını Barış’a bırakmak zorunda kalan Fırat, oyunun kurallarını değiştirmeye karar verir. Dört duvar ortasında eli kolu bağlı kalıp, bu savaşı sürdüremeyecektir. Büyük firar planının birinci adımını atmaya karar verir.

Hayatını ortaya koyacağı bu planda başarılı olabilecek midir?

MAHKUM YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Adalet er ya da geç yerini bulacak!”

Rafi’nin büyük meydan okuması karşısında seçim yapmak zorunda kalan Barış, yeni bir yola girmek üzeredir. Savaş’ın karanlık geçmişini aydınlatmaya çalışırken, ailesini korumak için büyük çaba vermeye devam eder. İşlemediği günahların bedelini ödeme vakti gelmiştir. Vakit, Barış’ın aleyhine akmaya başlar.

Fırat’a takviyesini gizlice sürdüren Cemre, Tahir ile ilgili büyük bir sırrı öğrenir. Fırat’a büyük ızdırap verecek bu sırrı açıklayabilecek midir?

Alevlerin içinde kalan Fırat, ona ve arkadaşlarına bu komployu kuran ismin peşindedir. Cehennemin ortasından kurtulmaya çalışırken, zekasıyla bunu fırsata çevirir. Büyük kaçış planında değerli bir koz öğrenmiştir. Ya bu cezavinden kaçacak ya da burada ölecek. Fırat büyük sona bir adım daha yaklaşır. Bu dört duvar ortasından çıkabilecek midir?

Haberler.com – Gündem

Mahkum, Dizi, Gündem, Haberler

Fırat,Barış,Mahkum,Bölüm ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.