LoL Oyuncuları Microsoft Rewards ile Sınırsız RP Kazanabilir!

Sınırsız RP kazanmak ister misiniz? League of Legends oyuncuları, kullanıcıları çevrimiçi geçirdikleri müddete nazaran ödüllendiren …

23.03.2022
LoL Oyuncuları Microsoft Rewards ile Sınırsız RP Kazanabilir!

Sınırsız RP kazanmak ister misiniz?

League of Legends oyuncuları, kullanıcıları çevrimiçi geçirdikleri müddete nazaran ödüllendiren çevrimiçi bir ikram sistemi olan Microsoft Rewards sayesinde, artık “sınırsız” ölçüde Riot Puanı kazanabilirler.

Daha fazla oku: 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Mükafatları Sahiplerini Buldu!

LoL oyuncuları, oyun içi para ünitesini sırf gerçek parayla yahut evvelce oluşturulmuş kodlarla satın alarak alabilirler. Bu, oyunculara sırf oyun istemcisinde evvelden belirlenmiş usulleri kullanarak görünümler, totemler, simgeler ve daha fazlasını satın alma yeteneği verir. Fakat Microsoft Rewards sistemini kullanan LoL oyuncuları, artık ödeme yapmadan sınırsız ölçüde RP elde edebilecek.

Oyun içi para ünitesini elde etmek için, LoL oyuncularının Microsoft hesaplarında oturum açmaları ve 100 yahut 650 RP’yi seçerek ulaşmak istedikleri maksadı seçmeleri gerekecek. Bundan sonra oyuncular, Microsoft puanlarını elde etmek için çeşitli yollara sahip olacaklar ve bu puanlar, daha sonra çok istek gören RP’ler da dahil olmak üzere çeşitli armağanlarla takas edilebilecek.

Microsoft Rewards’ın ana sayfasında, “Ücretsiz mükafatlar alın” sözünü göreceksiniz. Lakin aslında Microsoft için pahalı bir şeyi “veriyorsunuz”, bu da “ücretsiz” sözünü tartışmaya açık bırakıyor. Puanlar karşılığında Microsoft, teknoloji şirketine çeşitli biçimlerde yarar sağlayan kullanıcıların bilgilerini ve tercihlerini toplayacaktır.

Bu durum Türkiye için geçerli değildir. Yalnızca Amerika için geçerlidir. Lakin Slav ülkelerinde VPN ile alınabildiği söyleniyor.

EsporGazetesi.com / Gamegar

Oyun,Microsoft ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.