League of Legends 2022 dereceli 2. mevsim ödülü belli oldu!

Dereceli sıraların yeni mükafatı: Renata Glasc ifadesi! 2022 Dereceli sıralarında oynayan oyuncular, 2. mevsimde topladıkları puanlar ile …

15.04.2022
League of Legends 2022 dereceli 2. mevsim ödülü belli oldu!

Dereceli sıraların yeni mükafatı: Renata Glasc ifadesi!

2022 Dereceli sıralarında oynayan oyuncular, 2. mevsimde topladıkları puanlar ile yeni Renata Glasc dereceli tabirini kazanacak.

22 Nisan’dan itibaren oyuncular, dereceli sıradaki oyunları kazanarak bölünmüş puanları kazanmaya başlama bahtına sahip olacaklar. Bu sefer mükafatlar, Şubat ayında eklenen League of Legends takımındaki en yeni şampiyon Renata Glasc’i içerecek. Mükafatlar ortasında bir Renata sihirdar simgesi, Renata tabirleri, kalıcı bir Renata şampiyonu ve bir Seri 1 Ebedi kapsülü bulunacak.

Oyuncular, seçtikleri duruma bağlı olarak değişen ölçüde bölünmüş puan kazanacaklar. Tercih ettiğiniz yahut ikincil konumda oynamak size 20 puan, otomatik doldurma ise size 30 puan kazandıracak. Unutmayın: yalnızca ekibiniz zafere ulaşırsa puan kazanacaksınız!

2022 dereceli sıralarında 150 puana ulaşan oyuncular Renata Glasc sihirdar simgesini alacaklar. 250 puana ulaşan oyuncular Renata Glasc sözünü alacaklar ve bu söz oyuncunun mevcut sıralamasına nazaran değişecek. 500 puana ulaşan oyuncular kalıcı bir Renata Glasc alacak. 750 puana ulaşan oyuncular, iki rastgele şampiyon için sonsuz modüller içeren bir Seri 1 Ebedi kapsülü olan son mükafatı alacaklar.

EsporGazetesi.com / Gamegar

Oyuncular ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.