Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Kuruluş Osman 84. bölüm bugün var mı? Kuruluş Osman 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman yeni kısım ne vakit? sorusunun karşılığı merak ediliyor. Diziseverlerin merakla beklediği Kuruluş Osman bu akşam sevenleriyle …

02.03.2022
Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Kuruluş Osman 84. bölüm bugün var mı? Kuruluş Osman 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman yeni kısım ne vakit? sorusunun karşılığı merak ediliyor. Diziseverlerin merakla beklediği Kuruluş Osman bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kuruluş Osman dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Kuruluş Osman yeni kısım ne vakit, Kuruluş Osman kısım bu…

Kuruluş Osman yeni kısım ne vakit? sorusunun cevabı merak ediliyor. Diziseverlerin merakla beklediği Kuruluş Osman bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kuruluş Osman dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Kuruluş Osman yeni kısım ne vakit, Kuruluş Osman kısım bugün mü, Kuruluş Osman yeni kısımda neler olacak formunda aratıyor.

KURULUŞ OSMAN SON KISIMDA NELER OLDU?

Osman Beyefendi savaşı başlatıyor Geyhatu’yla yüzleşiyor!

Osman Beyefendi Geyhatu’yu Bitinya’dan söküp atmaya ant içer.

KURULUŞ OSMAN YENİ KISIM ÖZETİ

“Alplarım arkamda değildir, muhakkak ki vezirin elindeler!”

Vezir Alemşah kayı obasını basıp hatunları tutukluyor!

Osman Beyefendi Geyhatu’yu gafil avlamışken birden karşısında Vezir Alemşah’ı bulur. Büyük bir cenderenin içindedirler. Osman Beyefendi Geyhatu’yu yakalamak için cendereden sıyrılır. Geyhatu’nun izini sürmeye başlar. Ama geride kalan alplar yaralı halde Vezir Alemşah’a esir düşerler? Alplar’ın akıbeti ne olacaktır?

Bala Hatun’un doğum sancıları başlamıştır. Kayı Obasında Bala’nın doğum telaşı varken Vezir Alemşah obaya yıldırım üzere düşer. Vezir Alemşah Osman’a olan hıncını hatunlarından çıkarmaya kararlıdır. Hatunları yargılayacaktır. Onları tutuklatıp Söğüt’e yanlışsız yola çıkar. Bala’nın sancıları dinmemektedir. Hatunlar düştükleri güç durumdan nasıl kurtulacaktır?

Geyhatu ağır yarasına karşın ustalıkla saklanmayı başarır. Ancak Osman’ın ebediyen bir planı vardır. Osman Beyefendi Geyhatu’yu nasıl yakalayacaktır? Bir yandan Geyhatu’ya hesap sormak için uğraş veren Osman Beyefendi Bala Hatun’un haberini alır. Osman Beyefendi Bala Hatun’u görebilecek midir?

Osman Beyefendi,Kuruluş Osman,Bölüm,Bala,Vezir Alemşah ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.