KPSS soruşturması ne oldu? Ertelenen KPSS son durum ne? YÖK başkanı Özvar ne açıklama yaptı?

KPSS soruşturması hala devam ederken vatandaşların gündeminde yer alıyor. İptal edilen KPSS akabinde ülke gündeminde KPSS soruşturması yer alıyor …

KPSS soruşturması ne oldu? Ertelenen KPSS son durum ne? YÖK başkanı Özvar ne açıklama yaptı?

KPSS soruşturması hala devam ederken vatandaşların gündeminde yer alıyor. İptal edilen KPSS akabinde ülke gündeminde KPSS soruşturması yer alıyor. Merakla araştırılan KPSS soruşturması hakkında konuşan YÖK lideri Erol Özvar’ın açıklamaları merak ediliyor. KPSS soruşturması ne oldu? Ertelenen KPSS son durum ne? YÖK lideri Özvar ne açıklama yaptı?

KPSS soruşturması ne oldu? sorusu merak ediliyor. İptal edilen KPSS akabinde ülke gündeminde yer alıyor. YÖK lideri Erol Özvar iptal edilen KPSS soruşturması hakkında konuştu. Pekala, KPSS soruşturması ne oldu? Ertelenen KPSS son durum ne? YÖK lideri Özvar ne açıklama yaptı?

KPSS SORUŞTURMASI NE OLDU?

YÖK lideri Erol Özvar, KPSS soruşturması hakkında şu sözleri kullandı; “Ön incelemeyi başlattık ve neticelendirdik. Bugün, genel konseyde bu KPSS inceleme raporu pahalandırılacak ve sonucu hakkında gerekli süreçler tesis edilecek. Sonuçlandığı tabir etmem mümkün şu anda”

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.