İnşaat malzemesi yüklü tır, ağacı devirdi

Aydın’ın Efeler ilçesinde yaya ve araç trafiğinin ağır olduğu caddede ilerleyen ve üzerinde inş kent aydın haberleri t gereçleri bulunan bir tır …

30.09.2022
İnşaat malzemesi yüklü tır, ağacı devirdi

Aydın’ın Efeler ilçesinde yaya ve araç trafiğinin ağır olduğu caddede ilerleyen ve üzerinde inş kent aydın haberleri t gereçleri bulunan bir tır çam ağacına çarparak devirirken, olay anında bölgenin boş olması faciayı önledi.

Aydın‘ın Efeler ilçesinde yaya ve araç trafiğinin ağır olduğu caddede ilerleyen ve üzerinde inş kent aydın haberleri t materyalleri bulunan bir tır çam ağacına çarparak devirirken, olay anında bölgenin boş olması faciayı önledi.

Olay, Cumhuriyet Mahallesi İstasyon Bulvarı üzerinde s kent aydın haberleri t 10.00 sıralarında meydana geldi. Olay Yerinden Aktarılan Bilgilere nazaran B.B. yönetimindeki 56 KD 032 plakalı inş kent aydın haberleri t gereci yüklü tır seyir halindeyken dorsesindeki gereçler kaldırımdaki çam ağacının kısımlarına takıldı. Büyük bir gürültü ile kökünden kopan ağaç devrildi. Yaya ve araç trafiğinin en ağır olduğu bölgelerden biri olan bulvar üzerinde meydana gelen olayda baht yapıtı ölen ya da yaralanan olmazken olay anında bölgenin boş olması faciayı önledi. 112 Acil Davet Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine bölgeye polis ve belediye takımları sevk edildi. Kısa müddette olay yerine gelen polis takımları bölgeyi trafiğe kapatırken, Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı grupları de çalışma yaparak devrilen ağacı kaldırdı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. – AYDIN

Kaynak: aydın haberleri / 3. Sayfa

Olay ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.