KPSS sınav giriş belgesi renkli mi, siyah beyaz mı? KPSS sınav giriş belgesi renkli olmak zorunda mı?

24 Eylül tarihinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. olan 2022-KPSS İmtihanının oturumlarına katılacak olan adaylar, KPSS imtihan giriş …

KPSS sınav giriş belgesi renkli mi, siyah beyaz mı? KPSS sınav giriş belgesi renkli olmak zorunda mı?

24 Eylül tarihinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. olan 2022-KPSS İmtihanının oturumlarına katılacak olan adaylar, KPSS imtihan giriş dokümanı renkli mi, siyah beyaz mı? sorusunu merak ediyor. Pekala, KPSS imtihan giriş dokümanı renkli mi, siyah beyaz mı? KPSS imtihan giriş dokümanı renkli olmak zorunda mı?

Kpss imtihan giriş dokümanı renkli mi, siyah beyaz mı? 24 Eylül tarihinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. olan 2022- Kpss İmtihanının oturumlarına katılacak olan adaylar, KPSS imtihan giriş evrakı renkli mi, siyah beyaz mı? sorusunu merak ediyor. Pekala, KPSS imtihan giriş dokümanı renkli mi, siyah beyaz mı? KPSS imtihan giriş dokümanı renkli olmak zorunda mı? İşte ayrıntılar…

KPSS İMTİHAN GİRİŞ DOKÜMANI RENKLİ Mİ, SİYAH BEYAZ MI?

KPSS İmtihan giriş evrakları hakkında ÖSYM resmi sitesinde yer alan açıklama şu halde;

Adaylar İnternet’ten edinecekleri bu dokümanların renkli ya da siyah beyaz çıktılarını imtihanda yanlarında bulundurmak zorundadır. Evrakın ön yüzündeki ÖSYM tarafından belirlenmiş bilgiler hariç ön ve art yüzünde rastgele bir yazı, fotoğraf, işaret vb. bulunmamalıdır. İmtihana Giriş Evrakının ön yüzündeki ÖSYM tarafından belirlenmiş bilgiler hariç ön ve art yüzünde rastgele bir yazı, fotoğraf, işaret vb. bulunan adayın imtihanı geçersiz sayılacaktır.

Renkli,Sınav,Siyah Beyaz,Kpss İmtihan Giriş Belgesi ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.