Aydın politika: Nazilli’deki Ticaret Odası ve Borsa’da başkanlık heyecanı

Aydın siyaset haberi… Aydın’ın Nazilli ilçesinde Nazilli Ticaret Odası (NTO) ve Nazilli Ticaret Borsası’nda (NTB) yeni idareler seçimle …

01.10.2022
Aydın politika: Nazilli’deki Ticaret Odası ve Borsa’da başkanlık heyecanı

Aydın siyaset haberi… Aydın’ın Nazilli ilçesinde Nazilli Ticaret Odası (NTO) ve Nazilli Ticaret Borsası’nda (NTB) yeni idareler seçimle belirlenecek.

Aydın‘ın Nazilli ilçesinde Nazilli Ticaret Odası (NTO) ve Nazilli Ticaret Borsası’nda (NTB) yeni idareler seçimle belirlenecek. Mevcut liderler Arslan ve Kırlıoğlu’nun karşısında Karakuş ve Kaplan yarışacak.

S kent aydın haberleri t 09.00 itibariyle her iki seçimin başlayacağı öğrenilirken Nazilli Ticaret Odası Başkanlığı için mevcut Lider Nuri Arslan ile rakibi Erol Karakuş yarışacak. Arslan mavi listeyle seçimlere giderken Karakuş ise beyaz liste ile yarışacak. Seçimler Ticaret Odası’nda yapılacak.

Nazilli Ticaret Borsası’nda ise mevcut lider Nurettin Kırlıoğlu ile Murat Kaplan yarışacak. Borsa hizmet binasında yapılacak olan seçimde mevcut lider Kırlıoğlu yeşil listeyle, Kaplan ise mavi listeyle yarışacak. Adayların aylar öncesinde hazırlandığı seçimlerin sonucu ise s kent aydın haberleri t 17.00’de açılacak olan sandıklardan çıkan oyların sayımı ile belirli olacak. – AYDIN

Kaynak: aydın haberleri / Siyaset

Başkan,Ticaret,Nazilli ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.