Kovanın sağlığı tehlikede Yaylar maddiyata dikkat (21 Aralık Salı günlük burç yorumları)

Günlük burç yorumlarında bu hafta Ay tesirinde bir periyot geçecek. 21 Aralık günlük burç yorumlarında en uzun gecenin yaşanacağı akşam ay Yengeç …

21.12.2021
Kovanın sağlığı tehlikede Yaylar maddiyata dikkat (21 Aralık Salı günlük burç yorumları)

Günlük burç yorumlarında bu hafta Ay tesirinde bir periyot geçecek. 21 Aralık günlük burç yorumlarında en uzun gecenin yaşanacağı akşam ay Yengeç burcundayken haftaya giriş yaptık. Ay hudut dışı hareketine devam ediyor. Duygusal istikametten kendimizi inançta his…

Günlük burç yorumlarında bu hafta Ay tesirinde bir periyot geçecek. 21 Aralık günlük burç yorumlarında en uzun gecenin yaşanacağı akşam ay Yengeç burcundayken haftaya giriş yaptık. Ay hudut dışı hareketine devam ediyor. Duygusal istikametten kendimizi inançta hissetmek kolay olmayabilir. Merkür Uranüs olumlu açısıyla fikir ve niyetlerimizi akınlara da açık olacağımız bir döngü içerisinde olacağız. Her işi ve durumu ele alış halimizi mecburî olarak değiştirmek zorunda olduğumuz bir devirdeyiz.

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)

Mevcut eğilim, partneriniz hakkında bir şeyleri değiştirmeye çalışmaktan bıkmış olabileceğiniz istikametinde. Sizi rahatsız edminimal seviyedeki bir maharet ya da daha büyük bir şey olabilir.

Her durumda, farklı bir yaklaşım denemek üzeresiniz ve bu sefer muhtemelen etrafınızdakileri dahil ederek onları şaşırtacaksınız.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

İnsanlara açıklamayı amaçlamış olsanız da olmasanız da, bir çeşit sır orada olacaktır. Hasebiyle bu Salı sizin için değişik bir gün olacak zira bunun yankısını arkadaş etrafınızda yönetmeye çalışacaksınız.

Önemli bir şey olmayabilir ve birtakım durumlarda ferdî hayattan çok profesyonel hayatla ilgili olabilir.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Arkadaşlarınızdan haberler bu Salı size farklı bir kanaldan gelecek ve doğruluğundan kuşku duyabilirsiniz, hem de haklı olarak.

Sezginiz muhtemelen hakikat ve her türlü dedikodudan uzak durmalısınız. Bu, öbür beşerler hakkında berbat konuşmanın günü değil.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Belli bir jest sizin için pek bir şey söz etmese de, partnerinizin kalbinde ve zihninde bu, farklı bir bağlam oluşturabilir ve bir çatışma bu halde ortaya çıkabilir.

Bu Salı, ilginizde birtakım kuşku nedenleri getirecek ve ne kadar kırılmış hissederseniz hissedin, tüm bunları reddetme konusunda çok direkt olmanız gerekecek.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu kolay bir Salı olmayacak, zira iş yerinde olup bitenlerden çok gerilimli görünüyorsunuz ve etrafınızdakiler bu bahiste ne kadar rahatlatıcı olursa olsun hiç hafife almıyorsunuz.

Birtakım yerliler de geçmişten gelen işleri yakalamaya çalışıyorlar ve bunu yaparken muhtemelen kendilerini epey bunalmış hissedecekler.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Arkadaşlarınızı muhakkak bir karar için zorluyorsunuz fakat görünüşe nazaran ne kadar ikna edici olursanız olun başarmanız güç.

Kendinizi uyarılmış olarak görmelisiniz ve tahminen de ısrar etmeyi bırakmalısınız, yoksa kendinizi aptal yerine koyabilirsiniz. Hatta birtakım yerliler, buna dahil olmaması gereken insanları dahil edecekler.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün boyunca çok toplumsal görünüyorsunuz, lakin bu davranışın gerisindeki motivasyonlarınız kısa ömürlü olacak.

Biri az evvel yaptığınız bir şeyi eleştirir ve kendinize olan inancınızın bir kısmını kaybedersiniz. Öte yandan, çok fazla dürüstlük sizi şahsî amaçlarınızdan uzaklaştırma eğiliminde olacaktır.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayatınızdaki yeni bir şahıstan etkileneceksiniz ve kimi şeyleri yanlış yorumlama olasılığınız yüksek görünüyor.

Bu kişi kendinden emin olabilir ve heyecan verici bir hayat sürüyor üzere görünebilir, fakat hepsi bu kadar değil ve daha fazla detay ortaya çıkmadan evvel biraz beklemelisiniz. Bilhassa öğlenden sonraları rastgele bir karar için tez etmeyin.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayatınıza yaratıcılık ve inanç duygusu gelecek ve bunu yalnızca kendi faydanıza değil, birebir vakitte bedel verdiğiniz beşerler için hayatı kolaylaştırmak için kullanmaya çalışacaksınız.

Sabah biraz yavaş olabilir fakat muhtemelen öğlenden sonra işler düzelecek, bu yüzden rastgele bir biçimde saldırgan olmanıza gerek yok.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Salı, düzgün bir hava aldığınız beşerlerle aranız da düzgün olacak lakin birebir vakitte düşmanca hissettiğiniz beşerlerle da karşılaşacaksınız.

Epeyce huysuz olur ve bilhassa bir şeyleri yanlış yorumlarsanız, çatışma yaratabilirsiniz. Fakat, kendinizi bu halde rahat hissedersiniz.

KOVA BURCU (21 Ocak – 18 Şubat)

Mevcut eğilim sizi çok uğraş gerektiren bir duruma sokacak, lakin bundan mükemmel sonuçlar da çıkabilir.

Çok çekicisin ve çok fazla işten kurtulmaya çalışacaksın. Ancak o denli görünüyor ki kolay çıkar bugün elde edeceğiniz bir şey olmayacak.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Bu Salı, uzun müddettir korktuğunuz bir durumla karşı karşıya kalacağınız için birtakım güvensizlik ve kaygı meseleleri ortaya çıkacak.

Fakat, gözlerinizi az da olsa dört açarsanız muhtemelen endişelenmeniz için çok fazla neden olmayacak. Neyse ki, partneriniz en azından sabahları size yardımcı olacaktır.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.