Kovalara zorlu Balıklar için harika bir gün! (Günlük burç yorumları 8 Aralık Salı)

Günlük burç yorumlarında Koç burçları kendilerine karışan beşerler yüzünden bu Salı problemli bir gün geçirebilir, yardım beklentiniz sizi çok …

07.12.2021
Kovalara zorlu Balıklar için harika bir gün! (Günlük burç yorumları 8 Aralık Salı)

Günlük burç yorumlarında Koç burçları kendilerine karışan beşerler yüzünden bu Salı problemli bir gün geçirebilir, yardım beklentiniz sizi çok aciz gösterebilir, Boğalar bugün baya hudutlu, Boğalara bu Salı pek de takılmamak herkes için daha yeterli olur. İ…

Günlük burç yorumlarında Koç burçları kendilerine karışan beşerler yüzünden bu Salı sorunlu bir gün geçirebilir, yardım beklentiniz sizi çok aciz gösterebilir, Boğalar bugün baya hudutlu, Boğalara bu Salı pek de takılmamak herkes için daha güzel olur. İkizlerin ise korktuğu şey başına gelecek! İşte 8 Aralık günlük burç yorumlarında başka burçların ayrıntılı açıklamaları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Etrafınızdaki insanlardan problemlerinize tahlil bekliyorsunuz, güya yalnızca sizin sorumlu olduğunuz durumlara karışıyorlarmış üzere geliyor size.

Yalnızca fazla yardım almayacaksınız, birebir vakitte çok muhtaç olarak görülme riskiniz de var. Kimi açılardan sertleşmeniz ve bu Salı yapmanız gereken şeye devam etmeniz gerekiyor.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Mevcut eğilim, parayla ilgili tüm aksiyonları kolaylaştıracak ve ayrıyeten sizi çok daha sorumlu hale getirecek.

Aklınızdan âlâ fikirler geçiyor ve görünüşe nazaran onlarla o kadar rahat hissediyorsunuz ki, onları diğerleri sayesinde yönetmeye gereksiniminiz yok. Bununla birlikte, devam eden bir kızgınlık üstünüzde.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Muhakkak bir kişinin arkadaşlığından korkuyorsun lakin görünüşe nazaran bu Salı tam olarak o şahısla vakit geçireceksin.

Bu tahminen bir cins kan davasına dayanıyor olabilir, lakin şunu da anlamanız gerekir ki, tüm bunlar artık tazedir ve geçmiş bu vesileyle gündeme getirilmemelidir.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün yaptığınız işe çok fazla ruh katıyorsunuz lakin görünüşe nazaran gününüz alt üst oluyor. Temponuzu yavaşlatmanız ve hiçbir yanlışın içeri girmemesini sağlamanız gerekecek.

Bu, her türlü aktivite, bilhassa fizikî olanları yapmak için ve hatta tahminen arkadaşlarla bir oyun organize etmek için olağanüstü bir gün.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Mevcut eğilim, bilhassa bir müddettir konuşmayan beşerler ortasındaki her türlü irtibatı kolaylaştırıyor.

Muhtemelen herkes üzere birtakım beşerlerle çok rahat değilsin, lakin o denli görünüyor ki bu Salı, yine ilişki kurmayı deneyebilirsin zira işler beklediğinden çok daha kolay görünecek.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugünün Salı olduğu gerçeğini görmezden gelin ve sevgiliniz için romantik bir şeyler organize etmeye çalışın. Çok süslü bir şey olmasına bile gerek yok, bir şey yaptığın gerçeği daha değerli olacak.

Arkadaşlarınızdan da sinyaller alıyorsunuz ve onların beklentilerinden pek mutlu değilsiniz fakat şu anda yapabileceğiniz pek bir şey yok.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Salı çok uyumlu görünüyorsunuz ve işlerinizi yaparken oburlarının tekliflerini çabucak kabul edecek, kolay ikna edileceksiniz.

Bu birebir vakitte kaybedecek bir şey olmadığını hissettiğiniz ve rahatlamak için kendinize yer bulmak istediğiniz için de olabilir. Bugün yatırımlar hakkında düşünmek için de uygun bir an.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Görünüşe nazaran bu Salı hisleriniz ön planda olacak ve yapmayı planladığınız her şey bir biçimde bununla ilişkili olacak.

Partnerinizle aranız berbat olsa da olmasa da, muhakkak nasıl hissettiğinizi düşünmek için çok vakit harcayacaksınız. Bu birebir vakitte yaratıcı aktiviteler için olağanüstü bir gün.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayli sakar olma eğiliminde olduğunuz için bu Salı her türlü fizikî aktivitenin tehlikesi konusunda kendinizi uyarılmış addetmelisiniz.

Ya yorgunsun ya da gereğince dikkat etmiyorsun, kimi şeylerin olma ihtimali var. Bu, en azından meskenin etrafında bir şeyler organize etmek için olağanüstü bir gün, bu yüzden boş vaktinizi doldurun.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Salı geçmişten uzak durmaya çalışıyorsunuz ve bir arkadaşınız size meydan okusa da, geçmişteki bir olay hakkında konuşmayı açmanın hiçbir yolu yok.

Çelişkili hislerden uzak durmaya ve mümkün olduğunca odaklanmaya çalışıyorsunuz. Ayrıyeten karşılaştırma yapmaktan da uzak durun.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bilhassa pek aşina olmadığınız bir bağlamda karşınıza çıktığında, bugün ortaya çıkabilecek her türlü zorluğa nasıl tepki verdiğiniz konusunda dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

Bu Salı işleri çok karmaşık hale getirme eğiliminiz var üzere görünüyor ve bu yalnızca işleri kendiniz için daha da kötüleştireceğiniz manasına gelebilir.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Görünüşe nazaran imtihana giren yahut bir tıp sunum yapması gereken tüm yerliler bu Salı olağanüstü bir izlenim bırakacak.

Bunun nedeni, devam eden itimat ve yetenek duygusu olabilir, fakat birebir vakitte, epeyce hoşgörülü ve anlayışlı bir heyetin önünde bulunma ihtimalleri de olabilir.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.