Koçların sırrı İkizlerin işi zor! (Günlük burç yorumları 9 Ocak Pazar)

Günlük burç yorumlarında 9 Ocak Pazar günü sizlerleyiz. Burç haberimizde Boğa burçlarına söylemek istediğimiz temel ileti şu: Gelecekle ilgili …

09.01.2022
Koçların sırrı İkizlerin işi zor! (Günlük burç yorumları 9 Ocak Pazar)

Günlük burç yorumlarında 9 Ocak Pazar günü sizlerleyiz. Burç haberimizde Boğa burçlarına söylemek istediğimiz temel ileti şu: Gelecekle ilgili vermeniz gereken değerli kararlar varsa bu kararları Pazar günü kozmosa yayın.Sevgili Yengeçler bir tavsiye de siz…

Günlük burç yorumlarında 9 Ocak Pazar günü sizlerleyiz. Burç haberimizde Boğa burçlarına söylemek istediğimiz temel bildiri şu: Gelecekle ilgili vermeniz gereken değerli kararlar varsa bu kararları Pazar günü cihana yayın.

Sevgili Yengeçler bir tavsiye de size: Pazar günü sevdiğiniz beşerle bir bütün olmak, sorun ve sorunlarınızı halletmek ya da evlenmek istiyorsanız, uzun bir ilgi istiyorsanız, alakaya dair değerli dileklerde bulunmak aklınızın bir köşesinde bulunsun.

İşte başka burçların ayrıntılı burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Sır dolu bu Pazar günü, kimi şeyleri ailenizden saklıyorsunuz ve bir nevi ikili hayat sürüyorsunuz.

Ne kıymetine olursa olsun şahsî rahatlığın peşinde koşuyorsunuz ve birtakım hususlarda şimdi paka çıkmaya istekli değilsin.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Partnerinizin sizi pek desteklemediği şahsî bir plandan vazgeçiyorsunuz.

Bu karar bir yandan kendinizi hayli rahat hissetmenizi sağlayacak, öteki yandan da her şeye dair pişmanlıklar yaşamaya devam edeceksiniz. Diğerlerine yansıtmamak için bu hisleri nasıl yumuşatacağınızı görmek değişik olurdu.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Şu anki mizacınız sizi hayli materyalist bir ruh haline sokuyor ve yüzeysellikte hudut tanımıyorsunuz. Bu yüzden bugün işiniz pek kolay değil.

Kimileri da konutu yahut gibisi bir şeyi taşıma sürecinde olabilir ve bu süreç, bütün gününüzü meşgul edebilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yeni şeyler denemeye çok heveslisiniz, bilhassa de örnek alacağınız arkadaşlarınız varsa, lakin bu Pazar size hakikaten can attığınız fırsatları sunmayacak üzere görünüyor.

Öte yandan, ailedekileri eğlendirme vazifesi sizde olabilir ve muhtemelen bunu epey ciddiye alacaksınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Mevcut eğilim, sizi çok daha yaratıcı ve yeni fikirlere açık hale getirecek. Ayrıyeten, eski bir akrabanıza çok yakınsınız ve onun arkadaşlığı size vaktin nasıl geçtiğini unutturuyor.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Pazar gününün hiç de kolay olmayacağı tavsiyesini ciddiye alın, zira para sıkıntılarından ötürü birtakım uyuşmazlıkların çıkma ihtimali var üzere görünüyor.

Bu, pratikte olmasa da, duygusal manada çok üzücü olabilir. Kimi Başaklar, kendilerinden ödün vererek işleri düzeltmeye çalışabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Pazar büsbütün irtibat kurmak ve diğerlerine nasıl hissettiğiniz konusunda dürüst olmakla ilgili olacak ve görünüşe nazaran tutkularınız hakkında ne kadar çok konuşursanız, o kadar rahatlıyorsunuz.

Yaklaşmayı sevdiğiniz birtakım tartışma mevzuları var ve şayet kelam gelimi edilen olan bunlarsa, o vakit şimdiye kadarki en cazip ve toplumsal insanı buyruğunuza sokabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Mevcut eğilim, beklenmedik bir biçimde rahatlamanıza yardımcı olacak, lakin diğerlerinin size yönelik yapacağı planlara açık olmanız da gerekiyor.

Sabah skent aydın haberleritlerinde, oburlarının yaptıklarına katılma konusunda epey isteksiz davranabilirsiniz. Şahsî gelişim için bu gereksinimi hissedebilirsiniz, fakat bunu nasıl takip edeceğinizi bilemiyorsunuz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu Pazar, tahminen de kendi alanınızı belirlemek ismine kimi insanlara karşı biraz saldırgan davranıyorsunuz.

Öte yandan, öğlenden sonraya hakikat, kendi başınıza kalmanın bu kasvetli hissinden bunalabilir ve buna nasıl tepki vereceğinizi hakikaten bilemezsiniz. Kimi Yaylar bu bilinmezliğin gerilimini azaltmak için yemeği biraz fazla kaçırabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Devam eden kimi muvaffakiyetler kelam gelimi edilen olduğunda epey karamsarsınız ve her ne kadar keyifli olmak için bir neden olsa da, memnun kalmamak için nedenler bulmaya devam ediyorsunuz.

Bu Pazar, ister spor salonunda kendi başınıza ister bir grupla idman yapın, kimi fizikî aktiviteler için kusursuz bir fırsat üzere görünüyor.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Akrabalarınızın bu Pazar yaptıklarına çok dikkat ediyorsunuz, zira muhtemelen onlara bir şey sormak istiyorsunuz ve kendi planlarınızı değiştirmek istemiyorsunuz.

Kimileri için epeyce manipülatif görünseniz de, yaptığınız şey yalnızca herkesin kendi planları konusunda en kısa müddette en güzel sonuca ulaşmasına yardımcı olmak.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu Pazar meskende inisiyatif almakla epey meşgul olacaksınız. Yapılması gereken çok değerli şeyler olmayabilir ve bu Pazar katiyetle acil bir şey de yok.

Lakin katiyetle herkesin sorumluluklarını üstlenmesini sağlayacak bir yolunuz var. Tüm bunları çözdükten sonra başınız epeyce rahatlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.