Koçları ihanet Aslanları işsizlik bekliyor (Günlük burç yorumları 11 Ocak Salı)

11 Ocak Salı günlük burç yorumlarında Koç burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan burcu, Yay burcu, Başak, Terazi ve Balık burcunu …

11.01.2022
Koçları ihanet Aslanları işsizlik bekliyor (Günlük burç yorumları 11 Ocak Salı)

11 Ocak Salı günlük burç yorumlarında Koç burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan burcu, Yay burcu, Başak, Terazi ve Balık burcunu neler bekliyor?Koç burçlarına bu hafta işle ilgili mevzularda değerli haberler gelecek. Öbür insanlara yardım e…

11 Ocak Salı günlük burç yorumlarında Koç burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan burcu, Yay burcu, Başak, Terazi ve Balık burcunu neler bekliyor?

Koç burçlarına bu hafta işle ilgili hususlarda değerli haberler gelecek. Diğer insanlara yardım ettiğiniz surece o insanlardan göreceğiniz takviyeler olabilir.

Yengeçlere ise hoş haberi verelim. Salı günü özel hayatınızda sevdiğiniz beşerle yapacağınız hoş planlar yüzünüzü güldürecek. Tıpkı vakitte sevdiğiniz beşerden gelecek hoş haberler de sizi keyifli edecek

İşte öbür burçların günlük burç yorumları:

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Salı kendinize karşı çok sert davranıyorsunuz ve bu, tahminen de son teslim tarihi yaklaşmış bir şeyi yetiştirmeye çalıştığınız için oluyor.

Bilhassa çözülmesi çok fazla vakit almayan her türlü gayret için olağanüstü bir gündesiniz. Bununla birlikte, öncelik verdiğiniz çalışmalarda bir yanlışlık olduğunu fark edecek ve bunları değiştireceksiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu Salı, tahminen de uzun vakittir görmediğiniz biriyle buluşma vesilesiyle, uzun müddettir sizi saran birtakım hisleri gidereceğiniz bir gün olacak.

Bunlar, hala devam eden gerçek hisler olmasa bile, muhtemelen zihninizde bir fırtınaya neden olacaktır. Bu, dikkatiniz epeyce dağılacağı manasına geliyor.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Salı, müdafaaya çalıştığınız iş ve hayat istikrarı için hayli kritik bir gün olacak.

Seçim yapmak zorunda kalacağınız bir duruma düşeceksiniz. Bu seçim sizi bilhassa ailenizle birlikte ortak bir pozisyona getirecektir. Bu, iş ve hayat istikrarını daha yeterli planlayabileceğiniz manasına gelir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sıhhatiniz bu Salı günü en kıymetli tasanız olacak, zira gereğince dinlenemiyorsunuz ve yapmanız gerek işler daima artıyor.

Bunun dışında, bir komşunuzun size kasvet verdiğini fark edeceksiniz ve bunu çözmek de size düşecek.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendi işlerine epey ağırlaşan partnerinizi toplumsallaşması için zorlayacak ve muhtemelen ikna etmede başarılı olacaksınız.

Partnerinizle toplumsallaşmak, onun az da olsa eğleneceğini garanti etmiyor. Tam bilakis sizi sabote etmeye bile çalışarak dikkatinizi dağıtabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Salı, muhtaçlığı olan bir arkadaşınıza yardım etmekten memnunsunuz ancak görünüşe nazaran bu yardımı yapmak için birtakım koşullar öne sürmüşsünüz.

Görünüşe nazaran, şartlarınızı anlamak epey güç ve muhtemelen denetimci biri olarak algılanacaksınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Birtakım çiftler, kabul etmek isteseler de istemeseler de, hayatlarında birkaç değişiklik yaşıyor.

Bu, yeni temeller atmak için kimi fırsatların ortaya çıkacağı manasına geliyor. Gerçek bir yeni başlangıç yapmıyorsunuz zira hala tüm yükü siz taşıyorsunuz lakin bu yeni kurallar, birbirinizle ilgili beklentilerinizi netleştirme ismine işinize yarayacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Arkadaş etrafınızda işinize ne kadar vakit ayırdığınız konusunda kimi kaygılar var ve görünüşe nazaran beşerler bu mevzuda çoktandır dedikodu yapıyor.

Mazeretler bulmaya başlamak en güzel fikir olmayabilir, fakat etrafınıza planlarınıza sadık olduğunuzu gösterebilirsiniz. Tüm tenkitleri suçlandığınızı düşünerek değil, anlayışla karşılamalısınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Yakın bir arkadaşınızın hayatındaki kimi değişimler aranızdaki bağlantıyı olumsuz etkiliyor ve siz bu değişimleri görmek istemiyorsunuz.

Önemsediğiniz şahıslarla hayatın bu geçişi konusunda çok daha açık olmanız gerekir. Bunu geçmişte de deneyim etmiş olduğunuzu hatırlamalısınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Heyecan ve yeni planlar peşinde olduğunuz için bu Salı günü ikna olmanız sıkıntı olmayacak.

Çok heyecan verici bir teklif beklemiyorsunuz, bu nedenle etrafınızdakilerin makul fikirler bulma bahtı hayli yüksek. Bugün dikkat etmeniz gereken şey, odağınızı büsbütün kaybetmemek.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

İlginizde kaybettiğiniz vakti telafi etmeye çalıştığınız için bu, yoldan çıkarıcı bir Salı günü olacak.

Kimileri aceleniz nedir diye sorabilir lakin siz yalnızca dürtülerinizi dinlemeye ve hayatı en yüksekte yaşamaya çalışıyorsunuz. Bununla birlikte, kimi Kovaların, uzun müddettir yoksun kaldıkları bir tutkuyu tekrar canlandırmaya çalışmak için kimi farklı nedenleri olabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Muhakkak bir planı uygulamaya koymaya çok istekli görünüyorsunuz ancak kıymetli bir ayrıntıyı unutuyorsunuz ve görünüşe nazaran bunu son dakikada hatırlayacaksınız.

Bunu hatırlamak, yeniden de her şeyi ertelemenizi gerektirecek. Öte yandan, biraz rahatlayacak ve bütün aksiliklere karşın epey başarılı hissedeceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.