Koçlar önemli olaylar yaşayacak İkizler duygusal bir gün geçirecek (Günlük burç yorumu 17 Ocak Pazartesi)

17 Ocak Pazartesi günlük burç yorumlarında Koçlar kıymetli bir gün yaşayacak. Duygusal bir gün geçirecek olan İkizler ise alışverişten de eksik …

17.01.2022
Koçlar önemli olaylar yaşayacak İkizler duygusal bir gün geçirecek (Günlük burç yorumu 17 Ocak Pazartesi)

17 Ocak Pazartesi günlük burç yorumlarında Koçlar kıymetli bir gün yaşayacak. Duygusal bir gün geçirecek olan İkizler ise alışverişten de eksik kalmayacak.İşte öbür burçların ayrıntılı günlük burç yorumları…KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bu Paz…

17 Ocak Pazartesi günlük burç yorumlarında Koçlar kıymetli bir gün yaşayacak. Duygusal bir gün geçirecek olan İkizler ise alışverişten de eksik kalmayacak.

İşte başka burçların ayrıntılı günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Pazartesi gerçekleşmesini beklediğiniz birtakım değerli olaylar olabilir, lakin gerçek beşerlerle vakit geçirmezseniz, hali hazırda görülenin bir modülü olmayacaksınız.

Yaratıcı gayretler için olağanüstü bir gün lakin konfor bölgenizden çıkmanız gerekiyor. Tahminen de debdebeli bir daveti kabul etmeli ve müstehcen ve olumsuz göründüğü için endişelenmeyi bırakmalısınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Geçen hafta yaptığınız bir tartışmanın tesirleri gün boyunca kendisini hissettirecek üzere görünüyor.

Çok memnun değilsiniz, zira makûs anları hatırlamak ismine geri dönüp hafızanızı tazelemek zorundasınız. Öte yandan, geçen hafta olduğu kadar ilham aldığınızdan ve hiçbir şeyin elinizden kayıp gitmesine müsaade vermeyeceğinizden emin olmalısınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Pazartesi çok duygusal olacaksınız ve gün için öncelikleriniz nasıl hissettiğinize nazaran değişecek.

İkizler burcu insanlarının kimileri, başkalarından daha ağır olacak lakin sonunda herkes değerli gördüğüne meyil edecek. Bu Pazartesi tıpkı vakitte alışveriş için şahane bir gün.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Görünüşe nazaran bu Pazartesi hayli meşgulsünüz, münasebetiyle aklınızda bulundurmanız gereken birçok şey var.

Bu sizi biraz gerilime sokacak ve bunalacaksınız. İşleri kolaylaştırmak için, bilhassa acil olan şeyler için mümkün olduğunca not almalısınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Mevcut eğilim, her türlü idari fkent aydın haberleriliyetle başa çıkmanızı sağlayacak. Bu sayede birtakım hususlarda hayli rahat olacaksınız.

Öte yandan, birtakım Aslanlar hayatlarındaki birtakım sıkıntılar nedeniyle biraz gerilimli durumda. Bu yüzden, kelam gelimi edilen sıkıntılara yeteri kadar dikkat göstermeniz gerekiyor.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Sonunda mesleğinizi ve toplumsal imajınızı olduğu üzere algılayacak ve durumunuzdan epeyce şad kalacaksınız.

Öte yandan, avantajınız gardınızı düşürmenize neden olmamalı ve elinizdekileri geliştirmenin yollarını bulmaya çalışmalısınız. Partneriniz bu hususta size yardımcı olabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Pazartesi, bir arkadaşınızı yahut akrabanızı, onlar ismine karar verme hakkınız olduğuna ikna etmek için çok uğraşacaksınız. Fakat, günün sonunda buna değecek. Bunu yaparken heyecanınızı muhakkak etmemelisiniz.

Ayrıyeten, bugün her türlü alışveriş için olağanüstü olacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu Pazartesi, haftanın epeyce manevi bir başlangıcı olacak ve akla uygun hususlarla ilgileniyorsunuz. Kendiniz için fazladan bir şey yapmak yerine diğerlerine yardım etmeyi tercih ediyorsunuz.

Görünüşe nazaran, şu anda beslediğiniz tüm bu uygun niyet, yakın gelecekte üzerinizde büyük bir tesire sahip olacak. Ayrıyeten bugün epeyce duygusal davranıyorsunuz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Kimi Yaylar bu Pazartesi epeyce meşgul ve bu, aileleriyle ne kadar az vakit geçirdikleri konusunda kendilerini hayli hatalı hissettirecek üzere görünüyor.

Kendinizi geliştirmeyle ilgili oldukça efor harcıyorsunuz, bu yüzden tahminen de yakın gelecekte bir çeşit eğitime devam etmek için makus bir vakit değildir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Pazartesi günü aldığınız son dakika kararları, size çok fazla dert yaratabilir.

Profesyonel manada epey üretkensiniz ve planladığınız mevzularda daha güzel ilerleme kaydettiğinizi göreceksiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Her türlü tutku ve dilek bu Pazartesi yükseliyor ve iç güdülerinizi takip ettiğiniz takdirde sıkıntılara hararetle yaklaşacaksınız.

Çok gerçekçi değilsiniz. Her türlü şeyin mümkün olduğunu hayal ediyor, sonra onların peşinden koşmaya çalışıyorsunuz. Kimi Kovalar, diğerlerinden gelen talepler kelam gelimi edilen olduğunda fazla direnç gösteremiyor.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu Pazartesi, her türlü paydaşlık için olağanüstü bir gün. Bu yüzden yanlışsız arkadaşlarla bir arada olduğunuzu yahut çalışana hakkını veren bir şirkette olduğunuzu düşünüyorsanız, planlarınızı onlara açmaktan korkmayın.

Sizinle hemfikir insanlardan ilham alacaksınız. Ayrıyeten, uygulamaya koyacağınız planları da çok eleştiriyorsunuz ve şayet bir planla yola çıkacaksanız, o planın harika olduğuna ikna edilmeniz gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.