Koçlar iş yerindeki sorunları çözecek Aslanlar tavırlarında aşırıya kaçacak (Günlük burç yorumları 24 Ocak Pazartesi)

Günlük burç yorumlarında 24 Ocak Pazartesi günü Koçlar iş yerindeki sıkıntıların üstesinden gelecekleri bir gün geçirecekler. Aslanlar ise …

24.01.2022
Koçlar iş yerindeki sorunları çözecek Aslanlar tavırlarında aşırıya kaçacak (Günlük burç yorumları 24 Ocak Pazartesi)

Günlük burç yorumlarında 24 Ocak Pazartesi günü Koçlar iş yerindeki sıkıntıların üstesinden gelecekleri bir gün geçirecekler. Aslanlar ise birtakım olaylara karşı çok tepki verecek.İşte başka burçların günlük burç yorumları…KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart -…

Günlük burç yorumlarında 24 Ocak Pazartesi günü Koçlar iş yerindeki sıkıntıların üstesinden gelecekleri bir gün geçirecekler. Aslanlar ise kimi olaylara karşı çok tepki verecek.

İşte başka burçların günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Pazartesi, işinizde sizi rahatsız eden şeyler hakkında konuşmanız için mükemmel bir gün. Bununla ilgili konuşmak için gerçek bir an yakalasanız da yakalayamasanız da meselelerinizi bugün üstünüze bildirmelisiniz.

Sizin için tek ikaz, sorunlar için kimi tahliller önerdiğinizden emin olmaktır, böylelikle tek yaptığınız şikayet etmekmiş üzere görünmeyeceksiniz. Bu durumda mağdur üzere görünmekten kaçınmaya çalışın.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu Pazartesi, güya çok kıymetli bir aktifliğe katılacakmış üzere, giysi şeklinize gereğinden fazla dikkat edeceksiniz.

En güzel izlenimi verebilmek için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz ve kimse bunun için sizi suçlayamaz. Lakin teşebbüsünüzde, etkilemek istediğiniz tarafa sığ olduğunuz bildirisini verebilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Mevcut eğilim, varlıklı hayal gücü olan tüm İkizler burcu insanına yarar sağlayacak. Günün sonunda bu yarar pratik bir sonuca bağlanmasa da, en azından bir hususta zihinsel yahut fizikî idman yapmış olacaksınız.

İş yerinde yeni şeyler denemek konusunda aniden gözü pek birine dönüşüyorsunuz ve bu size gelecekte öteki heyecan verici gelişmeler de getirecek.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Görünüşe nazaran bu Pazartesi gününün tüm olayları, iletişimsel sebeplerle gerçekleşecek yahut mahvolacak.

Kendinizi net bir formda anlatamayacak kadar meşgul olabilirsiniz ve bunun sonuçlarını da siz ödersiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün gerçekleşen bir olaya karşı koyduğunuz halde çoka kaçıyorsunuz ancak görünüşe nazaran bu yalnızca etrafınızdakilerin değil, sizin de sonlarınızı tüketiyor.

Partnerinize karşı çok dikkatlisiniz lakin birebir vakitte ona az da olsa incitici kelamlar söylemek konusunda hiçbir çekinceniz yok.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

İş yerinde sorumluluk hissiniz o denli yüksek ki öteki biri yanlış bir şey yaptığında bile devreye girebilirsiniz.

Yalnızca üstleriniz tarafından fark edileceğinizi düşünerek yapıyorsanız, bugün bunun gerçekleşmeyeceğini bilmelisiniz. Fakat, tıpkı seviyede özveri göstermeye devam etmelisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Konutta birtakım değişikliklere muhtaçlık duyuyorsunuz, neyse ki, para harcama dürtülerinize partnerinizin gerçekçiliği tarafından gem vurulacak. Alışılmış ki o da sizin coşkunuza kapılmazsa şayet.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu, her türlü çalışma ve araştırma için eksiksiz bir gün üzere görünüyor, bu yüzden şimdilik mantıklı gelmese de elinizden geldiğince çok okuyun.

Ayrıyeten, yazmak yahut yeni stratejiler bulmakla ilgili yaratıcı uğraşlar da ileride işinize yarayacaktır.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Çok fazla tecrübeye sahip ve tesir alanı geniş birinden bir cins finansal ders alacaksınız ve katiyen gözleriniz ve kulaklarınız o şahısta olacak.

Dikkate almanız gereken tek şey: Öbürleri için işe yarayan şey kesinlikle sizin için de işe yarayacağı manasına gelmiyor.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün şahsî bir başarınızla insanların dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz lakin görünüşe nazaran bununla pek bir şey başaramayacaksınız.

Bunu yapmaya çalışmanızın nedeni az da olsa kendinizi tatmin etme gereksinimi, fakat insanların bunu sizden büsbütün farklı görebileceğini anlamanız gerekiyor.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Pazartesi partnerinizin fikirlerini yeteri kadar dikkate almadığınız için azarlanacaksınız, bu nedenle elbette size tavsiye, bilhassa sonuçları ikinizi de etkiliyorsa, yaptıklarınıza hareket ettiklarını hissetmelerini sağlamaktır.

Bugün kendinizi izole etme eğiliminiz olabilir, lakin bu türlü bir günde bundan kaçınmalısınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu Pazartesi dinlenmek için fazla vaktiniz olmayacak ancak bu sizi hiç rahatsız ediyor üzere görünmüyor. Bir küme projesine dahil olacaksınız, bunun sebebi tahminen de ekipteki kimilerinin beğenisini kazanmak.

Kimi tartışmalar çıkarsa şaşırmayın. Bunları hiçbir biçimde şahsî algılayıp rahatsız olmayın ve en âlâ halde davranmaya devam edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.