Koçlar çok dikkat Balıklar haftaya kolay başlıyor (Günlük burç yorumları 20 Aralık Pazartesi)

Günlük burç yorumlarında 20 Aralık Pazartesi günü, Yengeç burçları pek yeterli günlerinde olmayacak yaşandıları salgırgan tavırlarlar nedeniyle …

20.12.2021
Koçlar çok dikkat Balıklar haftaya kolay başlıyor (Günlük burç yorumları 20 Aralık Pazartesi)

Günlük burç yorumlarında 20 Aralık Pazartesi günü, Yengeç burçları pek yeterli günlerinde olmayacak yaşandıları salgırgan tavırlarlar nedeniyle haftaya gergin başlayacaklar. Kovalarda yalnızca kendi görüşlerini kabul ettirmekten vazgeçtiklerinde daha rahat kara…

Günlük burç yorumlarında 20 Aralık Pazartesi günü, Yengeç burçları pek güzel günlerinde olmayacak yaşandıları salgırgan tavırlarlar nedeniyle haftaya gergin başlayacaklar. Kovalarda yalnızca kendi görüşlerini kabul ettirmekten vazgeçtiklerinde daha rahat karar alabilecekler. Başak burçları için âlâ bir hafta başlangıcı yaşanacak, ikizler ise dürüst tartışmalardan kaçınmadığında daha kolay hareket edebilecekler.

İşte öbür burçların günlük burç yorumları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Para kazanmanın daha kolay ve daha güç yolları var ve görünüşe nazaran bu Pazartesi dikkatiniz kolay olanlara çekiliyor.

Birtakım düzenlemelere girmek yahut büsbütün yasal olmayan bir şey yapmak için cazip olabilirsiniz. Bu çeşit kombinasyonlardan sakının, bilhassa bunlar çok uygun tanımadığınız bireyler tarafından öneriliyorsa.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu, muhakkak bir durumda çok derinde olduğunuzu hissetseniz bile, hareket değişiklikleri için kusursuz bir gün. Görünüşe nazaran bir tıp moladasınız, böylelikle tam olarak ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz.

İşten bir meslektaşınız da sizi bu değişime itebilir ve söylediklerini sezgiye dayandırdığını görebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Dürüst tartışmalar bu Pazartesi sizin için kolay olacak üzere görünüyor ve oraya çıkıp sizi neyin rahatsız ettiğini söylemelisiniz.

Öte yandan, tahminen de yakın bir arkadaşınızla ortadan kaldırılması gereken kimi farklılıklar var. Bu bahiste çabucak harekete geçmezseniz, işler daha da karmaşık hale gelebilir.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu Pazartesi biraz saldırgansınız ve görünüşe nazaran sizi ağırlaştıracak olan tam da bu tavır.

Bir konutta sizi heyecanlandıran şeyler oluyor lakin tıpkı vakitte sahip olduğunuz başka dürtülerin ve denetim edici eğilimlerin buna hükmetmesine müsaade vermemelisiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Fikrinizi etrafınızdakilere empoze ediyorsunuz ve onlar bunu çabucak gözlemleyecekler. Öte yandan, neden bu türlü davrandığınıza dair düzgün argümanlarınız var, bu yüzden gününüz epeyce farklı olacak üzere görünüyor.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Dikkatinizi kesinlikle hak etmeyen birtakım beşerlerle epey arkadaş canlısısınız ve görünüşe nazaran bu, kendi arkadaşlarınız yahut ailenizle ilgili birtakım sorunlar yaratacak üzere görünüyor.

Bu, ödenmemiş borçlarınızı ödemek ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanmak için mükemmel bir gün. Ayrıyeten, fizikî bir idman rutinine başlamak için düzgün bir an.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bir aile üyesinden biraz fazla büyük beklentileriniz var, bu Pazartesi sizi hayal kırıklığına uğratırlarsa şaşırmayın.

Her iki taraftan da öğrenilecek dersler var lakin ilginizi çeken şey, oburlarının size şartsız olarak yardım etmelerini bekleyemeyeceğiniz ve tıpkı vakitte onlara yanlışsız olmadığını düşündükleri bir şeyi yapmaları için baskı yapamayacağınız gerçeğini söz ediyor.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Muvaffakiyet, bu Pazartesi kapıyı çalıyor olabilir ve bir atılım olabileceğini hissetseniz de, her şeyi olduğu üzere tutmayı ve rastgele bir değişiklikten kaçınmayı tercih ediyorsunuz.

Görünüşe nazaran partneriniz size karşı hayli anlayışlı olacak fakat daha sonra daha fazlasını talep edecekleri bir nokta olacak.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Daha güzel bir ömür kazanmanın yolları var ve görünüşe nazaran bu Pazartesi sizi birtakım değerli beşerlerle temasa geçirebilir.

İşinizi değiştirseniz de değiştirmeseniz de, daha kuvvetli bir şeye gereksinim duyuyorsunuz ve muhtemelen şu anda olmasa da en azından yakın gelecekte fırsatlara açık olacaksınız.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Mevcut eğilim, arkadaşlarınızın yanında nasıl davrandığınıza bakıyor ve görünüşe nazaran onlar da epeyce dikkatli.

Bu, mümkün olduğunca diplomatik olmaya çalışmanız ve kimseye rastgele bir fikir dayatmamanız gerektiği manasına gelir. Muhakkak bir katılık gözlemlenmesi durumunda, düzgün hisleri geri kanalize etmeniz hayli sıkıntı olacaktır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Kendi niyetleriniz, bu Pazartesi başarmanız gereken şeyi başarmanızı engelliyor ve görünüşe nazaran her şey size söylenen bir şeye bağlı.

Bunun yalnızca makus niyet olduğunun farkına varmak yerine, aslında verilen fikri kabul ediyor ve sonunda itimadınızı daha derine kazıyorsunuz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bu Pazartesi çok girişken ve kolay gidiyorsunuz, lakin bu halin dikkatinizi dağıtmasına müsaade vermemelisiniz zira etrafta dolaşmak ve diğerlerinin ne yaptığına bakmak kolaydır.

Kendi planlarına devam etmezsen kaybedecek çok şeyin var üzere görünüyor. Ayrıyeten, yaptığınız işe bir arkadaşınızı dahil ederseniz, hem toplumsal hem de üretken olduğunuzu hissedebilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.