Kıskançlıktan gözü dönen kadınlar birbirine girdi! Olan arada kalan polise oldu

3. Sayfa Haberleri Dün s kent aydın haberleri t 22.00 sıralarında merkez Karesi ilçesi Eski Kuyumcular Mahallesinde erkek arkadaşıyla cadde …

26.08.2022
Kıskançlıktan gözü dönen kadınlar birbirine girdi! Olan arada kalan polise oldu

3. Sayfa Haberleri

Dün s kent aydın haberleri t 22.00 sıralarında merkez Karesi ilçesi Eski Kuyumcular Mahallesinde erkek arkadaşıyla cadde üzerinde yürüyen E.D’ye teze nazaran kıskançlık nedeniyle 3 bayan saldırdı.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine yakın bölgede olan yunus grubu sevk edildi. Polislerin ayırmaya çalışmasına karşın bayanlardan E.D. ve T.T., birbirlerine saldırmayı sürdürdü.

“SEN KİMSİN ELİMİ TUTUYORSUN?”

Polis memuru arbedeyi ayırmak için T.T.’yi kolundan tuttu. Birbirlerini erkek arkadaşlarına olan yakınlıkları nedeniyle suçlayıp, küfürler eden bayanlardan T.T., ayırmaya çalışan polis memuruna da “Sen kim oluyorsun benim elimi tutuyorsun” diyerek vurmaya başladı. T.T. polis tarafından kelepçe ile etkisiz hale getirilirken, öteki iki bayan E.D.’ye vurmaya devam etti. Bu ortada bir arkadaşı da yaşanan arbedeyi cep telefonu ile kaydetti.

TAKVİYE GELEN POLİSE DARBEDİLDİĞİNİ SÖYLEYİP AĞLADI

Yunus grubu tarafları ayırmakta zahmet çekince, kısa mühlet sonra olay yerine destek takım sevk edildi. Elleri kelepçeli olan T.T., yeni gelen polisleri görünce ağlamaya başlayarak, meslektaşları tarafından tartakladığı savında bulundu. Yeni gelen takım argümanları kıymetlendirmek için T.T.’yi yunus takımından uzaklaştırarak takım otosuna bindirdi. Fakat grup aracını tekmeleyen T.T., polislere tehditler savurdu. Bayanların arbedesi zahmetle sonlandırılırken, olay yerine gelen misyonlu bayan polis memurunun üst aramasının akabinde taraflar polis merkezine götürüldü.

Kaynak: aydın haberleri / 3. Sayfa

Polis,Kadın ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.