Kalben dans videosu izle! (VİDEO) Kalben konser videosu İZLE!

Şarkıcı Kalben, sahnede müziğin ritmine kendini kaptırdı. Değişik dans figürleri sergileyen ünlü müzikçi toplumsal medyada alay konusu oldu …

03.10.2022
Kalben dans videosu izle! (VİDEO) Kalben konser videosu İZLE!

Şarkıcı Kalben, sahnede müziğin ritmine kendini kaptırdı. Değişik dans figürleri sergileyen ünlü müzikçi toplumsal medyada alay konusu oldu. Kalben dans görüntüsü izle! (VİDEO) Kalben konser görüntüsü İZLE!

Güçlü sesi ve müzikleriyle sık sık isminden kelam ettiren başarılı sanatçı Kalben, geçtiğimiz akşam konser verdi. Kendini müziğin ritmine kaptırarak dans eden müzikçi, kısa müddette toplumsal medyanın gündemine girdi. Kalben‘in dans görüntüsü araştırılıyor. Ünlü müzikçi Kalben‘in sahnedeki dansı merak konusu oldu. Kalben dans görüntüsü izle! (VİDEO) Kalben konser görüntüsü İZLE!

“DANS EDEREK LİNÇ EDİLDİĞİM İÇİN GURUR DUYUYORUM”

Sahnedeki dansı beğenilmediği için binlerce kişinin reaksiyonsini çeken Kalben, Instagram hesabından bir görüntü yayınlayarak tenkitlere yanıt verdi. Dansından ötürü eleştirilmekten rahatsız olmadığını belirten ünlü isim, “Dans ederek linç edildiğim için gurur duyuyorum. Düzgün ki dans ettiğim ve eğlendiğim için, bu memleketin bayanlardan beklediği şeyleri değil, kendi hayatımda yapmak istediğim şeyleri yaptığım için linç ediliyorum. Buradan dünyada bastırıldığını, tahakküm altında olduğunu, rastgele bir halde şiddete uğradığını hisseden, yaşayan bütün dünya hoşu insanlara sevgimi gönderiyorum. Bu nefret kalmıyor arkadaşlar. Geride müzikler, danslar ve fotoğraflar kalıyor. Nitekim önemli olan şeylere odaklanabildiğimize çok seviniyorum. Beni tanıyanlar sağ olsun. Tanımayanlar için de bir şey diyemeyeceğim” sözlerini kullandı.

KALBEN DANS GÖRÜNTÜSÜ İZLE!

Dans,Video,Kalben ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.