Intel University Esports League of Legends Türkiye Şampiyonası, 2. Gün Karşılaşmaları İle Devam Ediyor!

Türkiye’deki üniversitelerin kıyasıya gayret ettiği Intel University Esports League of Legends Türkiye Şampiyonası, 2. gün müsabakaları ile …

14.12.2021
Intel University Esports League of Legends Türkiye Şampiyonası, 2. Gün Karşılaşmaları İle Devam Ediyor!

Türkiye’deki üniversitelerin kıyasıya gayret ettiği Intel University Esports League of Legends Türkiye Şampiyonası, 2. gün müsabakaları ile birlikte devam ediyor. Birinci gün sona erdi.Intel University Esports League of Legends Türkiye Şampiyonası, dün Tü…

Türkiye’deki üniversitelerin kıyasıya uğraş ettiği Intel University Esports League of Legends Türkiye Şampiyonası, 2. gün müsabakaları ile birlikte devam ediyor.

Birinci gün sona erdi.

Intel University Esports League of Legends Türkiye Şampiyonası, dün Türkiye’nin dört bir yanında bulunan LoL üniversite ekipleri ile birlikte başladı.

Öğrenciler, okullarını muvaffakiyetle temsil etmek için kıyasıya gayret etti. Tekli eleme sistemiyle birlikte düzenlenen turnuvada, müsabakaların galibi bo1 maçların sonucunda belirli oldu.

Birinci günde son 8’e kalan gruplar, 2. gün çaba etme hakkının sahibi oldu.

İkinci gün başlıyor.

Birinci gün başarılı bir performans ortaya koyan 8 ekip, ikinci gün tekrardan vadiye iniyor. 53 kadro ortasından son 8’e kalan kadrolar ortasından yarı finale yükselmeyi başaran 4 ekip, finallerde gayret etme hakkı kazanacak.

Finallerde ise elemelerde başarılı olan 4 grupla birlikte evvelki turnuvalarda sıralamaya girmiş 4 ekip, ödül ve Avrupa bileti için yeteneklerini gösterecek.

Finallerde birinci olan grup 4000 TL, ikinci olan ekip 2500 TL ve üçüncü olan grup 1000 TL’lik muvaffakiyet ödülünün sahibi olacak.

Müsabakalar, canlı yayında oynanacak.

Bugün 20.00’de oynanacak olan müsabakalar UniEsports’un Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Bu akşam oynanacak olan Yıldız Teknik Üniversitesi ve Ege Üniversitesi ortasındaki müsabakayı canlı olarak izleyip, üniversite esporunun geldiği son noktayı gözlemleyebilirsiniz.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.