Instagram çöktü mü? 6 Aralık Instagram’da sorun mu var?

Instagram’da storyleri, mesajları ve keşfet görüntüleme sorunu birçok kişi tarafından yaşanıyor. Sorundan dolayı kullanıcılar Instagram profiline story ve gönderi yüklemede zorluk yaşıyor. Instagram tarafından konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

06.12.2022
Instagram çöktü mü? 6 Aralık Instagram’da sorun mu var?

“Instagram çöktü mü” sorusu son dakikaların en merak edilen konuların arasında geliyor. Instagram hikayelerine ve mesajlarına erişemeyen çok sayıda kişi Instagram sorunuyla karşılaşıyor. Instagram Hikayelerine yeni resimler veya videolar yüklemeye çalışan kullanıcılar, “Bir şeyler ters gitti, lütfen daha sonra tekrar deneyin” yazan bir hata mesajı alıyor.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, SORUN MU VAR?

Milyonlarca Instagram kullanıcısı bu sabah sosyal paylaşım sitesini kullanamaz hale geldi. Kesinti, hem iPhone hem de Android uygulamasındaki kullanıcıları etkiledi. Yaşanan sorun nedeniyle “story” adı verilen hikayeleri ekleyememe dışında bazı kullanıcılar yeni fotoğraflar dahi yükleyemiyor.

Akışın yenilenememesi nedeniyle kullanıcılar sadece eski gönderileri ve storyleri görüntüleyebiliyor, “Keşfet” bölümünde yer alan paylaşımları dahi görüntüleyemiyor.

Kısa sürede en çok konuşulan konuların arasında yer alamaya başlayan “İnstagram çöktü mü” sorusuna bir cevap aranılıyor. İnstagram’ın neden sorun yaşandığına dair bir bilgi bulunmazken sorunla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Instagram,Sorun ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Teknoloji sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/2022/teknoloji/instagram-coktu-mu-6-aralik-instagramda-sorun-mu-var-7519423/

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.