İmamoğlu metrobüs kazasıyla ilgili suskunluğunu 6 saat sonra bozdu: Yaralıları hastanede ziyaret ettim

Güncel Haberler Avcılar Şükrebey Metrobüs Durağı yakınlarında iki metrobüshenüz belirlenemeyen nedenle baş başa çarpıştı. Kazada 99 kişi …

10.09.2022
İmamoğlu metrobüs kazasıyla ilgili suskunluğunu 6 saat sonra bozdu: Yaralıları hastanede ziyaret ettim

Güncel Haberler

Avcılar Şükrebey Metrobüs Durağı yakınlarında iki metrobüshenüz belirlenemeyen nedenle baş başa çarpıştı. Kazada 99 kişi yaralanırken, metrobüs yolu bir mühlet trafiğe kapalı kaldı. Kaza nedeniyle duraklarda çok bir yoğunluk yaşanırken, vatandaşlar yürüyerek meskenlerine ulaştı.

İMAMOĞLU’NA TEPKİ YAĞDI

Kazanın akabinde bir açıklama yapmaması nedeniyle İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, toplumsal medyada tepki çekti. “Ekrem İmamoğlu” etiketi Twitter’da TT olurken, vatandaşlar “İmamoğlu nerede?” diye sordu.

SUSKUNLUĞUNU 6 S kent aydın haberleri T SONRA BOZDU

Kaza 18.38’de meydana gelirken İmamoğlu suskunluğunu 00.14’te bozdu. Kazadan yaklaşık 6 s kent aydın haberleri t sonra toplumsal medyadan paylaşım yapan İmamoğlu, kazada yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret ettiğine yönelik fotoğraflar paylaştı.

“YARALI VATANDAŞLARIMIZI HASTANEDE ZİYARET ETTİM”

İmamoğlu paylaşımında, “Bu akşam İstanbul’da hepimizi üzen bir kaza yaşadık. Yaralı vatandaşlarımızı hastanede ziyaret ettim. Hepsi iyileşene kadar bize emanet. Kaza nedeniyle oluşan aksama nedeniyle tüm hemşehrilerimden samimiyetle özür dilerim.” sözlerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Kaza,İmamoğlu,Vatandaşlar ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.