İkizler ve Kovalara kritik uyarı (Günlük burç yorumları 26 Aralık Pazar)

Günlük burç yorumlarında 26 Aralık Pazar günü sizlerleyiz. İkizler ve Kovalara dikkatli olmaları gerektiğini söyledik bu Pazar bıçak sırtında bir …

26.12.2021
İkizler ve Kovalara kritik uyarı (Günlük burç yorumları 26 Aralık Pazar)

Günlük burç yorumlarında 26 Aralık Pazar günü sizlerleyiz. İkizler ve Kovalara dikkatli olmaları gerektiğini söyledik bu Pazar bıçak sırtında bir gün geçirebilirler. Yengeç burcu, Venüs Pazar günü itibariyle ikili ilgiler ve özel hayat alanınızda gerile…

Günlük burç yorumlarında 26 Aralık Pazar günü sizlerleyiz. İkizler ve Kovalara dikkatli olmaları gerektiğini söyledik bu Pazar bıçak sırtında bir gün geçirebilirler. Yengeç burcu, Venüs Pazar günü itibariyle ikili alakalar ve özel hayat alanınızda gerilemeye başladı. Artık bu alanlarda kimi hususları tekrar tekrar gözden geçirmeniz ve tekrar ele almanız gerekebilir.

Aslan burçları, sıhhatinize, iş hayatınıza, bir arada çalıştığınız beşerlerle olan ilgilerinize bu periyot ekstra dikkat etmekte yarar olabilir.

İşte öbür burçların günlük burç yorumları…

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu günlerde açıklığa kavuşturmak istediğiniz bir durum varsa, daha fazla vakit kaybetmemeli ve bugün Pazar olsa bile ona yaklaşmalısınız.

Söyleyeceğiniz ya da ortaya çıkaracağınız şeylerle uğraşmak etrafınızdakiler için en kolayı olmayabilir lakin gerçek her vakit ortaya çıkacaktır. Aile dinamiğinde kabul etmeniz gereken birtakım değişiklikler olabilir.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu Pazar irtibatta kimi meseleler olabilir, bunun nedeni düşünmeden konuşmanız olabilir.

Buna ek olarak, genel olarak kıymetli şeyler hakkında karar vermek için en âlâ vakit değil, sonuç çıkarmakta çok süratli olmayın. Bu, daha fazla bilgi ile bağlantı kurmanıza yardımcı olacak her şey için şahane bir gün.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Pazar, bilhassa imzaladığınız bir şey varsa, ne kabul ettiğiniz konusunda çok dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

Şartları okuyun yahut uygun formda bilgilendirildiğinizden emin olun. Birtakım değerli kararları, hali hazırda görülenin ne manaya geldiğinin tam olarak farkında olmadan alma riskiniz vardır ve sonuçları sizi daha sonra vuracaktır.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Mevcut eğilim hayatınıza bir ölçü optimistlik ve müspetlik katacak ve görünüşe nazaran bu Pazar her şeyi toz pembe görme eğiliminde olacaksınız.

Meskende yürüttüğünüz bir proje ile ilgili seçeneklerinizi sınırlamamaya ihtimam göstermelisiniz. Muhtemel komplikasyonlardan korktuğunuz için yaptığınız kimi seçimler olabilir, lakin tahminen de risk almanız gerekiyor.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Nasıl derler bilirsiniz, yanlışsız işi seçerseniz çalıştığınızı bir an bile hissetmezsiniz.

Ve bu, gelecek hafta işte olacakları dört gözle beklediğiniz için, bu Pazar bir dereceye kadar başınıza gelen bir şey. Ailenizi ve partnerinizi de ihmal etmemeli ve bunun bir aile günü olduğunu unutmamalısınız.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Pazar bir arkadaşınızın başardığı ve hatta onun onuruna bir çeşit kutlama düzenlemeyi düşünebileceği bir şeyden ötürü çok gurur duyuyor üzeresiniz.

Bu vesileyle çok toplumsal olacak ve tüm arkadaşlarınızı bir ortaya toplamaya çalışacaksınız. Bu, en âlâ aktifliği planlamak ve organize etmek konusunda ne kadar kusursuz olabileceğinizi göstermeniz için kusursuz bir an.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 23 Ekim)

Görünüşe nazaran bu Pazar, geçmişte verdiğiniz muhakkak bir kararın neden en güzel olmadığını size nazikçe gösterecek.

Bu, bir arkadaşınız yahut bir aile üyesi aracılığıyla gelebilir yahut bir mahzurla karşılaşıp bunun neden olduğunu anlayabilirsiniz. Artık yapılacak en düzgün şey şikayet edip mağduru oynamaktansa dersinizi almaya çalışmaktır.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Arkadaşlarınıza belli bir açıdan ayak uydurmaya çalışıyorsunuz ve kendinizi ya da sevdiklerinizi hayal kırıklığına uğratıyormuş üzere hissediyorsunuz.

Bu türlü davranmak için gerçek bir nedeniniz olmamasına karşın, çok fazla hayal kırıklığı ve tahminen biraz da öfke var. Öğlenden sonra kendinizle daha barışık olsanız da, bu şeyler geçmeyecek.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

Hisleriniz bu Pazar yapmayı planladığınız her şeyin merkezinde olacak, duygusal bir şeyle karşılaşmamış olsanız bile.

Hislerinizle çok uyumlu görünüyorsunuz ve diğerlerinin nasıl olduğunu anlamak için sezgilerinizi de kullanıyorsunuz. Spesifik bir şey yapmasanız bile, enerjiyi uzun vadeli amaçlara yönlendirmek için mükemmel bir gün.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Pazar epeyce yaratıcı olacaksınız ve tahminen bunu kimi sevgili dostlarınızın dayanağında kullanabilirsiniz. Sormasalar bile dahil olabilirsiniz ya da tam aksine, size gereksinimleri olduğuna karar verene kadar bir kenara beklersiniz.

Her iki durumda da, muhtemelen bu cins fkent aydın haberleriliyetlerle vaktinizi meşgul etmekten çok memnun olacaksınız.

KOVA BURCU (21 Ocak – 18 Şubat)

Sıhhatinizle ilgili her şey bugün öne çıkıyor, bu da ya bir kutlama havasında olacağınız, yaptığınız yeterli seçimlerin tadını çıkaracağınız ya da birtakım makus kararların sonuçlarına katlanmak zorunda kalacağınız manasına geliyor.

Bu, sporu içeren ve kas kondisyonunuzu güzelleştiren her türlü aktivite için mükemmel bir gün.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Yakın birinin eforlarını takdir etmek istediğiniz için bu Pazar epeyce kutlamalı olacak. Bu, her türlü hazırlıkla epey meşgul olacağınız manasına gelir.

Bunun dışında tahminen biraz yalnız vakit geçirme ve başlamak üzere olan haftaya zihinsel olarak hazırlanma bahtı yakalarsınız. Bunu yapma bahtını elde edecek olan balıklar, kendileriyle çok daha barışık hissedecektir.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.