Hiç Bir Şekilde Anlaşamayan Burçlar! Siz Hangi Burçlarla Anlaşamıyorsunuz? Kim Kiminle Asla Bir araya Gelmemeli….

KOÇ: BALIK, YENGEÇ VE OĞLAKKoç, Balık yahut Yengeç ile anlaşamaz. Balıklar son derece hassastır ve Koç’un beklenmedik tabiatı onlar için bir test …

11.07.2022
Hiç Bir Şekilde Anlaşamayan Burçlar! Siz Hangi Burçlarla Anlaşamıyorsunuz? Kim Kiminle Asla Bir araya Gelmemeli….

KOÇ: BALIK, YENGEÇ VE OĞLAKKoç, Balık yahut Yengeç ile anlaşamaz. Balıklar son derece hassastır ve Koç’un beklenmedik tabiatı onlar için bir test olabilir. Yengeçler, Koç burcunun açık sözlülüğünden derinden öfkelenebilir ve duygusal muhtaçlıklar üzerinde bir…

KOÇ: BALIK, YENGEÇ VE OĞLAK

Koç, Balık yahut Yengeç ile anlaşamaz. Balıklar son derece hassastır ve Koç’un beklenmedik tabiatı onlar için bir test olabilir. Yengeçler, Koç burcunun açık sözlülüğünden derinden öfkelenebilir ve duygusal muhtaçlıklar üzerinde bir çatışma olabilir. Koç ile anlaşamayan öteki bir işaret Oğlak’tır, zira çok derecede alaycıdırlar, Koç ise dürtüseldir ve bu da ikisi ortasında sıkıntılara neden olur.

BOĞA: ASLAN, KOVA

Boğa, Aslan ile kişilik farklılıklarını yenmek için güç vakitler geçirebilir. Ateşli Aslan, çatışma olmadan hayattaki daha güzel şeyleri takdir etmeyi seven tatlı Boğa için fazla sert olabilir. Aslanlar istediklerini elde etmeyi tercih ederken, Boğaların alakadan sorumlu olması gerekir. Boğa’nın sorun yaşama yolunda olduğu ikinci işaret Kova. Kova çok uzak olabilir ve sempatik Boğa’dan fizikî alan yaratabilir.

İKİZLER: YAY, AKREP

İkizler burcuysanız, birlikte yaşamakta zorlanabileceğiniz birinci işaret Yay burcudur. Yay büyük resme bakmayı severken, İkizler mevzunun inceliklerine odaklanır, bu kehanet aykırısı güçlerin çatışabilmesinin nedeni budur. İkizler için en makûs eşleşmelerden biri olan öbür burç ise Akrep burcudur. İkizler insanları sever ve değerli ölçüde toplumsal kelebeklerden biridir, meğer Akreplerin birçok gizlice dünyayı dolaşır ve sıradan gevezeliklerden ve anlamsız gevezeliklerden uzak durur.

YENGEÇ: KOÇ, OĞLAK VE KOVA

Bir Yengeç olarak, geçinmek için savaşabileceğiniz burçlar Koç, Oğlak ve Kova’dır. Otonom Koç, Yengeç’in bakıma gereksinimi olduğuna inanmaz, bu da ikisi ortasında meselelere neden olur. Grim Oğlak, hassas Yengeç üzerinde duygusal sınırlamalara sahiptir ve bu da Yengeç’in anlaşılmadığını hissetmesine neden olur. Kova ve Yengeçlerin ikisi de diğerlerine bakmak konusunda telaşlıdır, lakin mevzu bir ilgi olduğunda, Kovalar, birini gördüğünde güvenlik ve tutarlılığa muhtaçlık işiten Yengeçler için fazla lapa lapadır.

ASLAN : BOĞA, AKREP VE OĞLAK

Aslanların geçinmekte zorlandıkları ilkl burç Boğa’dır. Boğa, Aslan’dan daha sabit bir süratte hareket eder ve Boğa’nın duraklayıp dinlenmesini zorlaştırır, bu da ikisi ortasında hayal kırıklıklarına neden olur. Aslanların savaşabileceği ikinci işaret Akrep’tir. Akrep hayatın daha puslu tarafını kavrar, Leo ise yolun daha güneşli tarafına yanlışsız yüzer. Aslanlar, Oğlaklar ile münasebetlerde de sorun yaşarlar. Oğlaklar gelenekleri ve programı sever. Aslanlar düzgün vakitleri kutlarken onlar kemerlerini sıkı sıkıya bağlarlar.

BAŞAK: YAY VE BALIK

Başak ile Yay’ı asla birleştirmeyin. Nitekim de, en uyumlu Başak bile, Yay’ın dakiklik, planlara bağlı kalma ve odaklanma konusunda şuur eksikliğinden çabucak hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu ikisi tam zıddıdır. Başak, sık sık planlarını bitirmeyen sınırsız Yay için çok katıdır. Başak ve Balık da hengame eder ve kolay kolay anlaşamazlar. Balıklar tesirli bir biçimde tkent aydın haberlerihhütte bulunmazlar, bu da yapıya süratli tutundukları için Başak’ı hayal kırıklığına uğratır.

TERAZİ : BAŞAK, YENGEÇ

Terazi birden fazla burçla ahenk sağlayabilir ve anlaşabilir, lakin Başak ile anlaşamazlar. Teraziler tuhaf ve uçarıdır ve bu Başakların dayanamayacağı bir şeydir. Başlangıçta eğlenceli görünebilir; Lakin Terazi çok fazla vakit harcar ve Başak aktiflikle ilgilidir. Kin tutmak Teraziler ve Yengeçler için de güzel geçinmek için kıymetli bir pürüz olabilir. İkisi ortasındaki en romantik münasebetler bile bozulabilir, zira ikisi çekişmelere ve küçümseme hislerine gereğinden uzun müddet tutunurlar.

AKREP: ASLAN, KOVA, TERAZİ

Akrep ve Aslan anlaşmakta zorluk yaşayabilir. Aslan ve Akrepler, Leo’nun Akrep kadar süratli değişmemesi konusunda çatışır. Akreplerin geçinmekte zorlandıkları ikinci burç Kova’dır. Kova, hayatın otoyolunu sınırsız yaşadıkları ve Akrep tam aykırısı olduğu için, yoldaşları yahut hata ortaklarını denetim etmeyi umursamıyor. Romantik olarak, Akrepler ve Terazi de inanılmaz bir eşleşme değildir, zira Akrepler alay etmeyi sever, fakat ortaklarının da tıpkı şeyi yapmasına dayanamaz.

YAY: BAŞAK, BALIK

Bir Yay için Başak ile birlikte yaşamak nitekim sıkıntı olabilir. Başak kurallara uymayı sever, Yay ise zorlukları sever. Bahadır ve maceracı bir işaret olarak Yay, kesin Başak’ın yetişemediğini hissedebilir. Balık, geçinmekte en çok zorlandıkları ikinci burçtur. Balık ve Yay Jüpiter tarafından yönetilir, ikisi de şanslı burçlardır. Bununla birlikte, Yay, Balık’tan daha idealisttir, zira Balık, öteki hislere kapılan hassas bir ruhtur.

OĞLAK: KOÇ, İKİZLER

Oğlakların anlaşamadığı ilkl burç Koç’tur. Koç, bu iki işaret ortasındaki çekişmeleri daha istisnai ve hassas hale getiren objektif Oğlak’a karşı çok sıcakkanlıdır. Bu zihin çatışması durumu ile başa çıkmak için çok şey olabilir. Oğlakların savaştığı ikinci burç İkizler’dir. Giden kişi İkizler, kaya dengeli Oğlak için bir kabus üzeredir. İkizler’in bir ton gevezeliğe muhtaçlığı var ve bir teşebbüsle başlayıp başkasına atlıyor. Bu, başladıkları işi daima olarak bitiren Oğlakları hayal kırıklığına uğratır.

KOVA: AKREP, BOĞA

Kovalar Akrepler tarafından şaşkına dönerler. Akrep, kimseye yanıt vermeye tenezzül etmeyen, aralıklı Kova için hayli tutkuludur. Ve öteki birinin birincielerine nazaran oynama isteği duymamak, Akrep ile âlâ bir irtibat kurmayı engelleyebilir. Kova için anlaşamadığı bir başka burç da Boğa. Boğa, Boğa için itimat problemlerine neden olan daima özgürlük arayan Kova’dan daha fazla bağ odaklıdır.

BALIK: İKİZLER, TERAZİ, YAY

İkizler yahut Terazi, Balık için ağır bir karışım olacaktır. Su burcu Balık, akıntıya ayak uydurabilir, lakin ahenk ve sakinliği tercih eder ve İkizler yahut Terazi’den daha fazla müdafaayı tercih eder. Ayrıyeten İkizler ve Terazi için olağan olan, fakat sulu bir Balık için dayanılmaz olan aldatma sorunu da var. Balık burcunun birlikte yaşamanın en sıkıntı olduğu burçlardan biri de Yay burcudur. Yay toplumsal olarak ideoloji yapmayı sever, Balık ise bakış açılarını gizleme eğilimindedir. Biri başkasından daha konuşkan olduğu için bu çatışmalara yol açabilir.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.