Her şey Dünya Kupası’nda oynamak için! Atiba futbolculuk kariyerinin son imzasını atıyor

Beşiktaş, Atiba Hutchinson ile 1 yıllık kontrat imzalayacak. Siyah-beyazlılarla 10. dönemini oynayacak futbolcu, Kanada Ulusal Ekibi ile 2022 …

19.06.2022
Her şey Dünya Kupası’nda oynamak için! Atiba futbolculuk kariyerinin son imzasını atıyor

Beşiktaş, Atiba Hutchinson ile 1 yıllık kontrat imzalayacak. Siyah-beyazlılarla 10. dönemini oynayacak futbolcu, Kanada Ulusal Ekibi ile 2022 Dünya Kupası’nda uzunluk göstermek için kontratını uzatma kararı aldı. 39 yaşındaki Atiba, 2022-2023 döneminin bitmesiyle futbolculuk mesleğini de noktalayacak.

Atiba Hutchinson futbolculuk mesleğini Beşiktaş‘ta noktalamaya hazırlanıyor. Kanadalı futbolcu, siyah-beyazlılarla 1 sene daha mukavele uzatacak ve dönem sonunda emekli olacak.

DÜNYA KUPASI’NA GİTMEK İÇİN 1 SENE DAHA OYNAYACAK

NTV Spor’un haberine nazaran, Siyah beyazlı kulüp, futbol federasyonunun yabancı oyuncu kuralını değiştirmemesi üzerine Kanadalı futbolcu ile 1 yıl daha mukavele yenileyecek. 39 yaşındaki oyuncu, Katar’da yapılacak Dünya Kupası’nda Kanada Ulusal Grubu ile katılmak için 1 yıl daha futbol oynamak istiyordu.

SEZON BİTİNCE MESLEĞİNİ NOKTALAYACAK

Beşiktaş‘ta 10. dönemine hazırlanan Atiba, dönemin bitimi ile etkin futbolculuk mesleğini noktalayacak. Geride kalan 9 dönemde Siyah beyazlı forma ile 326 maça çıkan Atiba Hutchinson, 26 gol attı, 37 asist yaptı. Kanadalı oyuncu Beşiktaş ile 3 Muhteşem Lig, 1 Türkiye Kupası, 1 de Muhteşem Kupa zaferi yaşadı.

Futbol ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.