Hande Fırat’tan Şahan Gökbakar’a cevap: Keşke sen de atsaydın

Enflasyondaki yüksek artış bilhassa büyükşehirlerde kiralık ve satılık konut fiyatlarını üst çekti. Konut krizinin nedenini Twitter …

24.04.2022
Hande Fırat’tan Şahan Gökbakar’a cevap: Keşke sen de atsaydın

Enflasyondaki yüksek artış bilhassa büyükşehirlerde kiralık ve satılık konut fiyatlarını üst çekti. Konut krizinin nedenini Twitter kullanıcılarına soran Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat ile ünlü komedyen Şahan Gökbakar ortasında polemik yaşandı.’BE…

Enflasyondaki yüksek artış bilhassa büyükşehirlerde kiralık ve satılık mesken fiyatlarını üst çekti. Konut krizinin nedenini Twitter kullanıcılarına soran Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat ile ünlü komedyen Şahan Gökbakar ortasında polemik yaşandı.

‘BEN DE ÇOK ŞAŞIRDIM!’

Hande Fırat, Twitter hesabından, “Ev fiyatları ve kiralar !!! Niçin bu kadar yüksek ? Cevaplarınızı bekliyorum” paylaşımı yaptı.

Fırat’ın paylaşımını alıntılayan Şahan Gökbakar ise espritüel bir lisanla, “Ben de çok şaşırdım hakikaten…Şaşkınım şu an! Neden bu kadar yüksek hakikatten? Karşılıkları bekliyorum, fakat nolur saçma sapan iktisat berbat, Araplar mesken alıyor, enflasyon yüzde 140 falan diye meczup saçması şeyler yazmayın arkadaşlar! Neden yüksek ya deliriceeem?!? Ayılmanızı bekliyorum” tabirlerini kullandı.

‘ÇIKAN SONUÇLARI MERAK EDERSEN…’

Hande Fırat ise Gökbakar’ın bu paylaşımı üzerine, programda gelen karşılıkları okuduklarını belirterek, toplumsal internet hesabından şu cevabı verdi:

“Sevgili Şahan baya eski tanışıyoruz. Kaçırdıysan dün programda tartıştık. Gelen yorumları okuyorum. Keşke sen de atsaydın. Çıkan sonuçları merak edersen; hammadde yüksek, enflasyon yüksek, arz yetersiz, kriz periyotlarında en yüksek artış konutta oluyor. Kiralara tüm hali hazırda görülenin yanısıra uçan konut sahibi isteklerini de ekleyebilirsin.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.