Hakim nerede çekiliyor? Hakim dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Hakim hangi il ve ilçede çekiliyor?

Hakim, Limon Sinema imzalı, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, İlayda Alişan ve Burak Dakak’ın paylaştığı, yakında atv’de yayınlanmaya …

22.02.2022
Hakim nerede çekiliyor? Hakim dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Hakim hangi il ve ilçede çekiliyor?

Hakim, Limon Sinema imzalı, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, İlayda Alişan ve Burak Dakak’ın paylaştığı, yakında atv’de yayınlanmaya başlayacak olan Türk televizyon dizisi. Hakim nerede çekiliyor? Hakim dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Hak…

Hakim, Limon Sinema imzalı, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, İlayda Alişan ve Burak Dakak’ın paylaştığı, yakında atv’de yayınlanmaya başlayacak olan Türk televizyon dizisi. Hakim nerede çekiliyor? Hakim dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Hakim hangi vilayet ve ilçede çekiliyor?

HAKİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Özgün dizide, oğlu bir trafik kazasına karışan ve birinin vefatına sebep olan Yargıç’ın oğlunu kurtarma gayreti ve düştüğü ikilem anlatılıyor. Dizinin yerli versiyonunda da bir hakimin birebir şeyleri yaşaması bekleniyor. Senaryosunu Yılmaz Şahin’in üstlendiği dizinin merak edilen birinci fragmanı da izleyiciyle buluştu.

Hakimi canlandıran Beşikçioğlu’nun “Ne yaptımsa onun için yaptım, evladım için! Onu korumak için… Beni, kim neyle suçlayabilir? Kim nasıl yargılayabilir? Kim ceza verebilir kendi vicdanımdan başka” kelamları ise fragmana damga vurdu. ATV ekranlarında yayınlanacak dizinin tarihi ise şimdi netleşmedi.

HAKİM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin nerede çekileceği hakkında şimdi bilgi paylaşılmadı. Dizinin çekileceği yerler ile ilgili bilgiler muhakkak olunca sitemizde paylaşacağız.

HAKİM DİZİSİ NE VAKİT BAŞLIYOR?

Hakim dizisi yakında ATV’de ekranlara gelecek.

HAKİM DİZİSİ UYARLAMA MI? HANGİ DİZİDEN UYARLAMADIR?

Hakim dizisi, Your Honor dizisinin Türkiye versiyonu olacak.

HAKİM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Erdal Beşikçioğlu

Ebru Özkan

İlayda Alişan

Burak Dakak

Haberler.com – Gündem

Kim,Dizinin,Hakim,Hakim Dizisi ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri