Günlük burç yorumları 26 Nisan Salı

26 Nisan 2022KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bu, pragmatik ve gerçekçi amaçlar için âlâ bir gün, bu yüzden hayal kurma teşebbüslerini …

26.04.2022
Günlük burç yorumları 26 Nisan Salı

26 Nisan 2022KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bu, pragmatik ve gerçekçi amaçlar için âlâ bir gün, bu yüzden hayal kurma teşebbüslerini bir kenara bırakın. Muhtemelen pratik mevzularla çok meşgul olacaksınız, bu nedenle sadece kolay kararlar ver…

26 Nisan 2022

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu, pragmatik ve gerçekçi gayeler için âlâ bir gün, bu yüzden hayal kurma teşebbüslerini bir kenara bırakın. Muhtemelen pratik bahislerle çok meşgul olacaksınız, bu nedenle sırf kolay kararlar vermeniz istenecektir.

Akşama gerçek, tahminen de havanızda olmadığınız için kimi toplumsal davetleri reddetmek isteyeceksiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Mükemmel bir Salı günü için tavsiyemiz, dikkatinizi geçmiş durumlara odaklamak ve karşılıklarınızı oradan ayıklamaktır.

Hiç kimse dünyadaki tüm bilgilerle yahut tüm yanıtlarla doğmadı. Bu yüzden şimdi deneyimlemediğiniz bir şeyden korkarak kendinizi yiyip bitirmemelisiniz. Elinizden gelenin en uygununu yapın ve sezginizi dinlediğinizden emin olun.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Hiçbir şey kesin değil ve bu Salı bilhassa kuvvetli olacak. Neyse ki, size destekçi olarak partneriniz var ve işler çok karmaşıklaştığında size yardım etmek yanınızda.

Bugün hayatta kalmanın anahtarı esnek düşünme biçimi ve birtakım şeyleri hafife almamaktır. Size verilenle keyifli olun ve bardağın başka yarısını görmeye çalışın.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu Salı ilgiye gereksiniminiz olduğu için size en hoşgörülü aile üyelerinin yanında olmaya çalışacaksınız.

Bunu hak edip etmediğiniz öbür bir kıssa. Görünen o ki korunmaya ve ilgiye gereksiniminiz var. Tekrar de birtakım beklentileriniz biraz abartılı olabilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Salı, sıradanlıktan kurtulduğunuzu hissetmek için sıra dışı bir şey yapmaya çalışıyorsunuz.

Birtakım Aslanlar başkalarından daha fazla odaklanacak ve görünüşe nazaran günün en güzel tadını çıkaracak olanlar aslında dikkati dağılmış olanlar. Bunun dışında, Eros olmadık bir anda size saldırabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Ofiste, birini alternatifinizin en uygunu olduğuna ikna etmek için çekiciliğinizi kullanacaksınız. Lakin size gelen birinci tepki olumlu olmayacaktır.

Bu elbette sizi bir müddetliğine etkisiz kılacaktır, fakat muhtemelen ısrarcı olacaksınız ve istediğiniz sonuca ulaşmanız çok uzun sürmeyecek. Ailenizle ilgili kutlama gerektiren kimi haberler de alabilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Salı iş yerinde yeni beşerlerle tanışma fırsatınız olacak. Onları etkilemenin yollarını arıyorsunuz fakat en düzgünü yalnızca kendin olmak.

Bu müddet zarfında doğal olarak cazibeli olacaksınız. Hudutları muhafazaya çalışmalı ve özel hayatınızı işle karıştırmamalısınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Kibir ve aldatma bugünün manşetleri olacak zira araştırmacı bir ruh halindesiniz.

Hakikat yapılmamış bir şeyi ortaya çıkaracaksınız ve bundan gurur duyacaksınız. Kimi Akrepler bir adım daha ileri gidecek ve iş yerinde bir muhbir haline sahip olacaklar.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu Salı neyin adil ve gerçek olduğu konusunda çok kaygılısınız ve tahminen de ailenizin önünde aklınızı epeydir meşgul eden bir noktaya değinmek için size zevk veren bir aktiviteyi erteleyebilirsiniz.

Kimi Yaylar için sadakat ve dürüst olma problemleri de kelam gelimi edilen olabilir ve bu yüzden objektif kalmayı güç bulacaklardır.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bir çift kanat takmış üzeresiniz. Bu Salı boyunca uçmaya hazırsınız.

Güya öteki hiçbir şeyin kıymeti yokmuş üzere. Muhtemelen şimdiye kadar bu davranışınızın en besbelli nedeninin aşk olduğunu kestirim etmişsinizdir. Eros’un okuyla vurulmuş olabileceğinizden birkaç gün bu durumda kalabilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün rastgele bir karara varmak için ivedi etmeyin, bilhassa de karar vermek üzere olduğunuz sıkıntıdaki tüm şartlardan haberdar değilseniz. Evvel araştırmanızı yapın ve akabinde bir karar verin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün toplumsal hayatınıza yatırım yapmanız isteniyor zira bunu yaparak birtakım kıymetli beşerlerle tanışma bahtınız var.

Kimi Balıklar için bunun profesyonel ömür üzerinde bir tesiri olabilirken, başkalarında, bilhassa bekar olanlar için, bunun aslında bir aşka yelken açmayı işaret etmesi kelam gelimi edilen olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.