Gün sizin için beklenmedik bir olayla başlıyor! Eski sevgili yeniden mi devrede?

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bu, sırf kendi tasalarınız yüzünden aksayabilecek romantik bir gün. Partneriniz siz ne isterseniz onu …

07.09.2022
Gün sizin için beklenmedik bir olayla başlıyor! Eski sevgili yeniden mi devrede?

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bu, sırf kendi tasalarınız yüzünden aksayabilecek romantik bir gün. Partneriniz siz ne isterseniz onu yapacak, böylelikle günün zıt gitmesine müsaade vermemek sizin elinizde olacak.Ayrıca, iş yerindeki rastgele …

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu, sadece kendi kaygılarınız yüzünden aksayabilecek romantik bir gün. Partneriniz siz ne isterseniz onu yapacak, böylelikle günün zıt gitmesine müsaade vermemek sizin elinizde olacak.

Ayrıca, iş yerindeki rastgele bir problemden kaçınmanız, hatta tahminen de pek sevmediğiniz bir iş arkadaşınıza yalnızca huzur ve sükûnet sağlamak için yardım etmeniz gerekebilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Beklenmedik bir harcama nedeniyle bugün bütçeniz üzerinde küçük bir baskı yaşayabilirsiniz.

Neyse ki, bunu halledebilirsiniz. Bu sürprizden daha fazla etkilenebilecek ve bu kanıdan bunalmış hissedebilecek olan partnerinizi de sakinleştirmeniz gerekebilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Çok değerli biriyle arkadaş olmaya çalıştığınız toplumsal hırsla dolu bir gün. Aylarca kovaladıktan sonra nrehberaydin.comyet o şahısla tanışıyor olabilirsiniz.

En yeterli imajınızı ortaya koyacak ve en düzgününü umacaksınız. Öğlenden sonra, arkadaşlarınızla dışarı çıkmanızı gerektiren planlar olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Herkesin katıldığı bir efora aileden birinin katkıda bulunmasını sağlamaya çalışıyorsunuz ve bu düşündüğünüzden daha güç olacak üzere görünüyor.

Elinizdeki tüm kozları kullanmanız gerekebilir ve hatta sonunda o şahsa rüşvet vermek zorunda kalabilirsiniz. Her durumda, bunun gerçekleşmesi için talih sizin tarafınızda.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İster bir müsabakaya katılıyor ister bir projede ufkunuzu genişletmeye çalışıyor yahut bir röportaj yapıyor olun, engin yetkinliklerinizi gösterme bahtına sahip olacağınız bir gün sizi bekliyor.

Duygularınızı bir kenara bırakıp yalnızca kendiniz olmalısınız. Parlayacağınız vazifeler ve parlamayacağınız vazifeler olacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Sabah s kent aydın haberleri tlerinde, tahminen bir konuşmanın tetiklediği ve tahminen de çok saf olan bir şeyi hatırlamaya çalışıyorsunuz.

Ancak günün büyük bir kısmını nostalji başında, değerli anları yine yaşayarak ve reaksiyonleriniz konusunda çok eleştirel davranarak geçirmeniz olasıdır. Hangi sonuçlara ulaştığınızı görmek farklı olacak.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün akrabalarınızdan birine karşı, hedefiniz onu motive etmek ve ona yardım etmek olsa da ona karşı çok saldırgan olacaksınız.

İyi niyetiniz açık ve rastgele bir şeyle suçlanmanız akıllara sakinlik verecek olsa da, tam olarak bu başınıza gelecek, bu yüzden kimi çelişkili tartışmalara hazır olun.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu çarşamba karşınıza işte kaçırmış olabileceğiniz bir şey çıkabilir ve bu yüzden kendinize epeyce kızacaksınız.

Elinizdeki duruma ne kadar vakit ayırdığınıza bağlı olarak, bir tahlil bulmaya çalışırken sıkışıp kalacaksınız. Uğraşlarınız katiyen ödüllendirilecek, lakin bu beklediğiniz istikamette olmayabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Evden kimi âlâ haberleri duyunca şahsî tatminlerle dolu bir gün olacak, hasebiyle bu, işinize düzgün bir halde odaklanabileceğiniz bir gün olmayacak.

İş açısından işler iyileşse de konutta diğer öncelikleriniz de olduğu için olaylara nasıl tepki vereceğinizden pek emin olamayacaksınız. Ayrıyeten öğlenden sonra biri için alışverişe gidebilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Mevcut eğilim, üzerinde çok çalıştığınız bir planın sonucunu bilakis çevirebilir ve buna da şaşırmanız mümkündür.

Yani, bu çarşamba çift vuruş olacak. Olayların uygun taraflarını duymaya hazır mısınız? Pekâlâ, bu şeylerle fazla ilgilenmeyeceksiniz ve onları oldukları üzere kabul edeceksiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Değişime karşı direnciniz, işinizi yapma formunuza müdahale etmeye çalışan herkes için kimi problemler yaratacak üzere görünüyor.

Bugün kimseye karşı sabırlı olmayacaksınız ve her şeyi olduğu üzere söyleyeceksiniz. Alanınızda uzmansanız, endişelenecek bir şeyiniz yok.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Gerginlikler ortadan kalkacak ve bu çarşamba iş yerinizde işler epey sakinleşecek. Aslında herkes herkesle düzgün anlaşıyormuş üzere görünecek ve buna nasıl tepki vereceğinizi bilemeyebilirsiniz.

Öğleden sonra, büsbütün hazır olmadığınız kıymetli bir toplantıya katılmanız gerekebilir.

Bu hafta aşkta en şanslı burçlar… Yıldızlar ve gezegenler çok cimri… Baht size gülecekse yeterli değerlendirin…

Bu burçlar kaçanı kovalamayı seviyor! İşte yüz bulamayınca kovalayan burçlar..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.