Güldür Güldür Show hayranlarını yıkan haber! Ünlü isim Onur Buldu artık olmayacak

Magazin Haberleri Show TV ekranlarının başarılı üretimleri ortasında yer alan Güldür Güldür Show’da sürpriz bir ayrılık yaşanıyor. Onur Buldu …

17.08.2022
Güldür Güldür Show hayranlarını yıkan haber! Ünlü isim Onur Buldu artık olmayacak

Magazin Haberleri

Show TV ekranlarının başarılı üretimleri ortasında yer alan Güldür Güldür Show‘da sürpriz bir ayrılık yaşanıyor. Onur Buldu’nun hayranlarının toplumsal medyada gündeme getirdiği argümana nazaran ünlü oyuncu, yeni bir üretimde yer alması nedeniyle projeye veda edecek.

MAKYÖZLE PAYLAŞIM YAPTI

Buldu, son olarak Güldür Güldür Show takımının makyözü ile birlikte fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına “Abi, senin için Güldür Güldür Show’u izliyoruz” biçiminde yorumlar gelirken, kimi hayranları ise “Onur Buldu projeden ayrılıyor” diyerek sürpriz iddiayı ortaya attı. Buldu’nun hayranları bu savın çeşitli kaynaklardan doğrulandığını ve Buldu’nun ayrılığının kesin olduğunu öne sürdü.

HENÜZ RESMİ BİR AÇIKLAMA YOK

Ancak Onur Buldu’nun Güldür Güldür Show’un son kısmında yer alması ve bahisle ilgili resmi bir açıklama gelmemesi, baş karışıklığı yarattı. Artık herkes, imal şirketinden ya da Buldu’nun kendisinden resmi açıklama bekliyor.

İşte o paylaşım:

Güldür,Show ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.