Akaryakıta Gelen Peş Peşe Zammın Ardından Güzel Haber Geldi! Benzin ve Motorine Büyük İndirim: İşte Güncel Akaryakıt Fiyatları

Her gün akaryakıt ve motorin fiyatlarına artırım ya da indirim haberi geliyor. Araç sahipleri de daha ucuza akaryakıt alabilmek için kampanyaları …

16.08.2022
Akaryakıta Gelen Peş Peşe Zammın Ardından Güzel Haber Geldi! Benzin ve Motorine Büyük İndirim: İşte Güncel Akaryakıt Fiyatları

Her gün akaryakıt ve motorin fiyatlarına artırım ya da indirim haberi geliyor. Araç sahipleri de daha ucuza akaryakıt alabilmek için kampanyaları araştırmaya başladı. Petrol Ofisi tarafından yapılan son açıklama ise milyonlarca araba sahibine müjde niteliğind…

Her gün akaryakıt ve motorin fiyatlarına artırım ya da indirim haberi geliyor. Araç sahipleri de daha ucuza akaryakıt alabilmek için kampanyaları araştırmaya başladı. Petrol Ofisi tarafından yapılan son açıklama ise milyonlarca araba sahibine müjde niteliğinde oldu. İşte Petrol Ofisi kampanyasının ayrıntıları…

500 TL BEDELİNDE AKARYAKIT HEDİYESİ

Petrol Ofisi tarafından yapılan kampanya açıklamasında 1 ile 21 Ağustos tarihleri ortasında Tatilbudur’dan yapacağınız 10 bin TL ve üzeri rezervasyonlarda Positive Card mutabakatlı Petrol Ofisi İstasyonlarında geçerli 500TL pahasında yakıt ikram kodu kazanacak.

KAMPANYA NE VAKTE KADAR GEÇERLİ?

Kampanyaya dahil olmak içinde ikram kodunu Petrol Ofisi Taşınabilir Uygulamasında yer alan Tatilbudur kampanya sayfasına15.09.2022 23:59 tarihine kadar girmeniz gerekli.

BENZİN VE MOTORİN FİYATLARINA DEV İNDİRİM

1 ile 21 Ağustos 2022 tarihleri ortasında geçerli olacak kampanya Tatilbudur.com web sitesi üzerinden yürütülecek. Site üzerinden yapılan satın alım süreçlerinden en az 10 bin TL ve üzeri otel rezervasyon alımlarında Positive Card mutabakatlı Petrol Ofisi İstasyonlarında geçerli 500 TL kıymetinde akaryakıt armağan kodu verilecek.

Kazanılan puanlarla bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam meblağ üzerinden 500 TL indirim yaptırılacak.

DEV KAMPANYANIN AYRINTILI BİLGİLERI

Petrol Ofisi’nden yapılan duyuruda şu sözler kullanıldı;

Bu kampanya 1- 31 Ağustos 2022 tarihleri ortasında yapılacak konaklamalarda, 10.000 TL ve üzeri seçili otel rezervasyonlarında geçerlidir
Kampanya kod gönderimleri mail yolu ile otelden çıkış tarihinde Tatilbudur tarafından yapılacaktır.

Kampanyaya katılan müşterilerin GSM numarasına 500 TL kıymetinde yakıt armağanı Petrol Ofisi Taşınabilir Uygulamasında yer alan Tatilbudur kampanya sayfasına kod girişi sonrası yüklenecektir.

500 TL bedelinde yakıt 50.000 Positive Puana denk gelmektedir. Kampanyada alınan kodlar 15 Eylül 2022 23:59 tarihine kadar Petrol Ofisi Taşınabilir uygulamasına girilebilir.

Uygulama üzerine kaydedilen ikram Akaryakıt 31.12.2022 tarihine kadar Positive Card altyapısı ile uyumlu, mutabakatlı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında kullanılabilir.

AKTİF KAYIT OLMASI GEREKİYOR

Farklı kullanıcı ismi ve irtibat bilgileri ile kampanyaya katılınmasına karşın fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası üzere mali ögelerin ve edilen talep sahibinin birebir olması durumunda Petrol Ofisi kazanılacak olan armağan kodunu haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Müşterilerin Positive Card sistemine yüklenen yakıt ikramlarını kullanılabilmesi için müşteri kaydının faal olması kuraldır. Yüklenen puanlar nakde çevrilemez.

Herhangi bir nedenle iptal yahut iade edilen siparişlerde kod tekrar faal edilmez. Bir kod yalnızca bir sefer kullanılabilecektir. Kampanyaya katılan müşteriler belirtilen kampanya kurallarını kabul etmiş sayılırlar.

1-21 Ağustos 2022 (ilgili tarih dahil) kampanya devri mühletince yapılan rezervasyonda rastgele bir değişiklik (iptali/geri gönderim vs.) yapılması armağan koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir. TatilBudur ve Petrol Ofisi A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya şartlarını değiştirme yahut kampanyayı iptal etme hakkını gizli meblağ.

16 AĞUSTOS AKARYAKIT FİYATLARI

  • İstanbul’da 21,17 TL
  • Ankara’da 21,29 TL
  • İzmir’de 21,29 TL

16 AĞUSTOS MOTORİN FİYATLARI

  • İstanbul’da 23,25 TL
  • Ankara’da 23,34 TL
  • İzmir’de 23,35

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.